Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

SOS Wioski Dziecięce
SOS Wioski Dziecięce
1 czerwca 2015 in Styl Życia by redakcja

Charytatywna akcja SOS Wioski dziecięce na Dzień Dziecka

1 czerwca restauratorzy przekażą 10% od obrotu na organizację wyjazdów wakacyjnych dla podopiecznych SOS Wiosek Dziecięcych. Do Akcji dołączyło ponad 300 lokali gastronomicznych. Ambasadorem I partnerem akcji jest Tomasz Jakubiak i restauracja Gar Jakubiaka.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

1 czerwca, w Dzień Dziecka odbędzie się 4. już edycja charytatywnej akcji „Im więcej jesz, tym bardziej pomagasz” w lokalach gastronomicznych w całej Polsce. 10% z każdego rachunku powędruje do podopiecznych Stowarzyszenia i przybliży ich do wymarzonych wyjazdów wakacyjnych. Każdy z nas może podarować dzieciom porzuconym i osieroconym wyjątkowy prezent z tej okazji – wymarzone wakacje. To proste! Wystarczy wejść na stronę akcji „Im więcej jesz, tym bardziej pomagasz”, znaleźć restaurację w swojej okolicy i 1 czerwca zjeść do syta.

Dla dziecka dorastającego w kochającej rodzinie wakacje mogą być czymś zupełnie naturalnym, normalnym. Ale dla dzieci z ciężką przeszłością są czymś, co pozwala zapomnieć trudne chwile i budować nowe wspomnienia. Kiedy spotykam te dzieciaki, to jestem dumny, że mogę wesprzeć inicjatywę SOS Wiosek Dziecięcych. Ten dziecięcy uśmiech i radość dają człowiekowi ogromną siłę i wiarę, że świat może być lepszy i przede wszystkim, że warto pomagać. Zapraszam wszystkich 1 czerwca, aby jedli do syta w szczytnym celu”, pisze Tomasz Jakubiak.

Podopieczni Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce nie poznali w swoich rodzinach Dnia Dziecka. Znają natomiast dobrze poczucie strachu i samotności, które towarzyszyło im każdego dnia. Te dzieci szczególnie potrzebują zastępować złe wspomnienia dobrymi. Wspólnie możemy podarować im wakacje, które będą mogły wspominać w samodzielnym dorosłym życiu.


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI