Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

28 marca 2017 in Styl Życia by redakcja

Skrzynie w domu – dekoracyjnie i praktycznie

Nikt nie podróżuje już z kuframi i skrzyniami, ale są one być ciekawym elementem aranżacji wnętrza. Dodatkowo, mogą służyć do przechowywania domowym drobiazgów. 

Dzięki prostokątnym kształtom są bardzo pojemne i bez problemu zmieścimy w nich płaszcze oraz kurtki całej rodziny. Natomiast chowane w nich ozdoby świąteczne, takie jak delikatne bombki i podatne na zniszczenia łańcuchy, bez uszczerbku przetrwają cały rok.

Kiedy wyobrażamy sobie typowy salon, widzimy sofę, fotele, regał lub komodę oraz oczywiście stolik. Jeśli jednak znudzi nam się standardowa aranżacja  pokoju, możemy wykorzystać kufer, który idealnie sprawdzi się jako zamiennik stolika. Warto wybrać taką skrzynię, która została zaprojektowana specjalnie do salonu i posiada dodatkowo wbudowane szuflady, nadające się do przechowywania pilota czy prasy.

Pokój dzienny to jedno z tych miejsc w mieszkaniu, w którym szybko może zapanować bałagan. Można temu jednak łatwo zapobiec. Wystarczy, że każdy przedmiot zyska swoje miejsce, najlepiej znajdujące się poza zasięgiem wzroku. Zabawki dziecka i magazyny można szybko schować w małym kufrze obok kanapy. W ten sposób łatwo połączymy funkcjonalność ze stylowym designem.

Strony: 1 2


Uwaga konkurs! Wiosenna metamorfoza z Mincer Pharma

Sekretem młodego wyglądu naszej cery jest kwas hialuronowy. Czy wiesz jednak, że może on występować w czterech formach, co dodatkowo wpłynie na młody wygląd twojej ...

Rodzina przy biurku

Zakup mebli to sprawa, którą często w rodzinie rozważa się bardzo długo i równie długo szuka się odpowiednich modeli. Muszą się podobać przyszłym użytkownikom, być ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI