Delektuj się kawą z Saeco

Picie porannej kawy może być prawdziwym rytuałem. Dobra kawa, nie tylko potrafi postawić nas na nogi, lecz także może stanowić prawdziwą ucztę dla zmysłów.


Picie porannej kawy może być prawdziwym rytuałem. Dobra kawa, nie tylko potrafi postawić nas na nogi, lecz także może stanowić prawdziwą ucztę dla zmysłów.

Idealna kawa, to taka, która zachwyca aromatem, koi smakiem, stawia na nogi i sprawia, że nawet w ciągu intensywnego dnia powraca dobry nastrój i samopoczucie. Najlepiej gdy kawa jest świeżo zmielona, a następnie zaparzona w ekspresie ciśnieniowym.

reklama

Marka Saeco wprowadziła na rynek gamę eleganckich ekspresów Incanto, które kryją w sobie wysokiej jakości włoską technologię opracowaną, aby za każdym razem parzyć wyśmienitą kawę. Saeco Incanto to cztery modele z różnymi opcjami spieniającymi mleko oraz możliwością wyboru koloru i wykończenia maszyny a także pojemnością elementów t.j. zbiornik na ziarno czy wodę.

Saeco Incanto to cztery modele:

  • One Touch Milk Carafe Extra ze zintegrowaną karafką na mleko i spieniaczem oraz zapewniającym wygodę, większym pojemnikiem na wodę i ziarno;
  • One Touch Milk Carafe ze zintegrowaną karafką na mleko i spieniaczem;
  • Automatic Milk Frother z automatycznym spieniaczem mleka tzw. cappuccinatore oraz pięknie wykończonym metalowym frontem i górą ekspresu;
  • Classic Milk Frother z klasycznym spieniaczem mleka tzw. Panarello.

Wszystkie modele ekspresów Incanto odzwierciedlają przyświecającą marce Saeco misję – dążenie do doskonałości. Te intuicyjne, a zarazem wypełnione opatentowanymi innowacjami ekspresy pozwalają rozkoszować się różnymi smakami kawowych napojów, przygotowywanych przez naciśnięcie jednego przycisku.

Idealny smak i aromat kawy zapewniają także żarnowo – ceramiczne młynki, które doskonale mielą ziarno, co pozwala wodzie równo przepływać, wydobywając najczystszą esencję z ziaren. W przeciwieństwie do „zwykłych” młynków materiał ceramiczny sprawia, że kawa nie ma posmaku przypalonych ziaren. W ekspresach z rodziny Incanto można ponadto ustawić pięć grubości mielenia – od najdrobniejszego, jeśli chcesz przygotować prawdziwe espresso po najgrubsze dla łagodniejszej kawy.

Ekspresy Incanto są zarówno łatwe w obsłudze, jak i konserwacji. Moduł parzenia daje się w całości wyjąć, by ułatwić regularne czyszczenie, a automatyczny cykl czyszczenia i program usuwania kamienia wydłużają czas jego eksploatacji. Dzięki temu masz więcej czasu na delektowanie się kawą. Ekspresom Incanto nie można zarzucić też banalnego wyglądu, a wręcz przeciwnie – każdy z nich prezentuje wyszukane wzornictwo marki Saeco. Niezwykle wyrafinowane obudowy maszyn Incanto zaprojektowano w eleganckich kolorach i idealnie połączono z detalami. Ekspresy do kawy Saeco Incanto to zatem nowy standard w swojej klasie łączący elegancki wygląd i rewelacyjną jakość kawy.

document.write('Advertisement'); document.write('Advertisement');