Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

RZUT Poziomy – cykl rozmów o projektowaniu w Łodzi

redakcja
14 marca 2012 in Design by redakcja
Centrum Architektury i Wzornictwa w Łodzi oraz klubokawiarnia Owoce i Warzywa rozpoczęły cykl spotkań poświęconych projektowaniu.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Autorzy projektu zapraszają na cykliczne rozmowy o współczesnym wzornictwie, architekturze i brandingu. Premierowe spotkanie odbyło się 22 lutego. Gościem wieczoru był architekt Michał Piasecki, który w wykładzie „Forma a technologia” opowiadał o komputerowym wspomaganiu projektowania.

15 marca o godz. 18.30 w Centrum Architektury i Wzornictwa, przy ul. Targowej 65 druga odsłona cyklu: wykład architekta Jana Sukiennika, zatytułowany „No pain, no gain – spowiedź architekta. Zawiłości procesu projektowego na podstawie wybranych koncepcji”.

Jan Sukiennik jest absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Od 2006 roku wraz z Zofią Strumiłło-Sukiennik współtworzy studio projektowe 137kilo, które (z uwagi na zainteresowania założycieli) tworzy głównie obiekty kultury w małej i średniej skali, np.  Dom Kultury Kadr czy Klub Kultury na Saskiej Kępie – oba w Warszawie. Obecnie realizowany jest wspólny projekt 137kilo i pracowni WWAA, który zwyciężył w konkursie na stołeczny Służewiecki Dom Kultury.

Więcej o przedsięwzięciu na stronie Centrum.

 


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI