Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

24 lutego 2016 in O Akcji, Styl Życia by redakcja

Finał II edycji akcji społecznej „SOLIDARNOŚĆ KOBIET MA SENS”

12.03.2016 podczas targów dla kobiet BABSKI DZIEŃ na Torwarze w Warszawie, miesięcznik SENS będzie świętował finał II edycji akcji SOLIDARNOŚĆ KOBIET MA SENS. Istotą akcji jest zwrócenie uwagi kobiet na to, że wzajemne wspieranie się w środowisku zawodowym, biznesowym i prywatnym pomaga rozwojowi ich kariery oraz wpływa na poprawienie jakości ich życia.

Czy pomagamy sobie nawzajem? Czy doceniamy inne kobiety? Wierzymy w ich siłę? Akceptujemy ich sukcesy zawodowe? Wiemy od Was, że rzeczywistość wygląda inaczej – rywalizujemy między sobą, nie wspieramy się. Pomóż nam to zmienić! Bądźmy razem, szanujmy nawzajem, kibicujmy swoim sukcesom. To od nas zależy, czy w drugiej kobiecie ujrzymy rywalkę, czy potencjalną sojuszniczkę. Tak jak nasze ambasadorki udowodnij, że Solidarność kobiet ma Sens.

Redaktor Naczelna Miesięcznika Sens

ULOTKA SOLIDARNOSC2II edycja akcji społecznej „Solidarność Kobiet ma Sens”, rozpoczęła się w październikowym numerze i miała swoje odsłony na łamach magazynu przez kilka miesięcy. Akcja miała również swoją odsłonę na FB, w postaci działań social marketingowych.

Ambasadorkami tegorocznej edycji akcji są:

  • Beata Tadla – dziennikarka TVP,
  • Marzena Chełminiak – dziennikarka Radia ZET oraz life coach,
  • Hanna Samson – psycholożka i pisarka oraz
  • Agnieszka Sienkiewicz – aktorka.

Ambasadorkami I edycji zostały: Paulina Młynarska – dziennikarka, aktorka Dorota Wellman- dziennikarka, prezenterka, Maria Sadowska- piosenkarka, Olga Kozierowska- dziennikarka, Ałbena Grabowska- lekarka-neurolog, pisarka.

Finał tegorocznej edycji akcji SOLIDARNOŚĆ KOBIET MA SENS odbędzie się 12.03.2016 podczas targów dla kobiet BABSKI DZIEŃ na Torwarze w Warszawie.

Uczestniczki wydarzenia będą mogły spotkać się ze znanymi psychologami, coachami, autorami książek, ambasadorkami akcji, redaktorkami miesięcznika SENS oraz skorzystać z konsultacji z ekspertami.
ULOTKA SOLIDARNOSC_2016_druk3W strefie magazynu SENS podczas Babskiego Dnia odbędą się wykłady m.in. Katarzyny Miller, kurs redukcji stresu Zuzanny Ziomeckiej (Mindfulness Based Stress Reduction). Ponadto będzie okazja by wziąć udział w otwartej debacie nt:. Kobieta kobiecie suką – Czy Solidarność Kobiet istnieje?
ULOTKA SOLIDARNOSC_2016_druk
Na stoisku miesięcznika SENS, przez cały dzień uczestniczki będą mogły skorzystać z porad i konsultacji z ekspertami miesięcznika SENS, a także spotkać się z autorkami książek Wydawnictwa Zwierciadło.
ULOTKA SOLIDARNOSC_2016_druk2

Uwaga! W marcowym numerze magazynu SENS – kupon z 50% zniżką na bilet wstępu.

Partnerem akcji jest portal Sukces Pisany Szminką oraz PROVIDENT. Patronem medialnym akcji jest telewizja Lifetime oraz portal Zwierciadlo.pl.


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI