Mars w Wadze – uwodziciel z klasą

astrolog_aleksandra_nowakowska
123rf

Kochanek wytworny, zna maniery, ma w sobie urok i wszystko robi elegancko. Jest nieco leniwy, ale taktowny i zadbany. Jego seksualność jest zorientowana na partnerkę.

Połączenie Marsa z Wagą daje sprzeczność. Mars to energia ekspansji, pożądanie osiągnięcia konkretnego wyniku, to ruch do przodu. A Waga? Waga jest zainteresowana procesem obserwowania, spokojnego rozważenia wszelkich możliwości, wszystkich za i przeciw. Wadze bliżej do kobiecej energii, piękna, wyrafinowania i umiejętności społecznych. Dlatego jako właścicielka Marsa w Wadze dostajesz to, co chcesz, będąc uroczą dyplomatką, bo we wszystkich sytuacjach potrafisz znaleźć miejsce na kompromis. Szukasz równowagi i sprawiedliwości. Szukasz też mężczyzny szarmanckiego, przystojnego, niekonfrontacyjnego, trochę leniwego.

Czego pragniesz? Z tak umiejscowionym Marsem masz silny pociąg do płci przeciwnej. Nie sposób cię nie zauważyć i cieszysz się powodzeniem u mężczyzn. Przyciągasz ich łagodnością i dobrą wolą. Nie lubisz być sama, do funkcjonowania potrzebujesz towarzystwa i partnerstwa. Jak powietrza potrzebujesz uwodzenia, flirtu, gier wstępnych. Jeśli nie bawisz się uczuciami innych i zachowujesz równowagę między niezależnością a zależnością od ludzi, cieszysz się szczęśliwymi miłosnymi relacjami. Twój idealny mężczyzna nie może być agresywny, nachalny, źle wychowany. Powinien, tak jak ty, być nastawiony na spełnianie się w relacjach, więc potrzeba mu będzie sporo pierwiastka kobiecego. Ma cię uwieść w dobrym stylu. Dobrze, jeśli będzie miał głębokie poczucie sprawiedliwości i będzie dobrym graczem zespołowym. Cenisz brak ekstremizmu i fanatyzmu, bo lubisz zrównoważone umiarkowane podejście do życia. Punkty dostanie za dyplomację, cierpliwość, spostrzegawczość, wyśrubowany intelekt. Jesteś dobra w dyskusjach i bywasz brutalnie urocza, za uśmiechami i życzliwością kryje się twoja chęć osiągania swoich celów, dlatego docenisz w mężczyźnie podobne cechy. Udajesz grzeczną, dlatego pod płaszczykiem manier będziesz szukać u faceta jakiejś mocniejszej jakości. Dla Wagi zawsze liczy się forma i uroda, dlatego oglądasz się za przystojniakami. Brzydal nie ma u ciebie szans, nie podnieci cię też umięśniony sportowiec. Za to elegant, ktoś kto z klasą się ubiera, ma zmysł estetyczny i fajny samochód. Spodoba ci się mężczyzna, który czuje się pewny siebie, bo wie że wygląda dobrze. Będzie mieć w sobie nieuchwytny urok ze szczyptą delikatności. Urzeknie cię nim na tyle, że wybaczysz mu próżność i powierzchowność. W relacjach nie szukasz głębi emocjonalnej, bardziej zrównoważonego partnerstwa, wymiany myśli, pięknych słów. Masz wyczucie harmonii i zmysł artystyczny, dlatego charakteryzuje cię słabość do plastyków, muzyków, pisarzy. Prawnik czy dyplomata też mogą zawrócić ci w głowie. Twój ideał to sympatyczny i przyjacielski mężczyzna, który nie lubi otwarcie się awanturować, bo preferuje życie w pokojowych warunkach. Nie brak mu będzie jednak fantazji. To szarmancki typ, który porwie cię na romantyczny weekend do Hiszpanii i będzie wręczał ci kwiaty bez okazji.