Jakie aplikacje przydadzą ci się na wakacjach?

123rf.com

Dzięki aplikacjom mobilnym będziesz mogła w pełni cieszyć się chwilami wolnymi od pracy. Oto co warto mieć w swoim smarfonie.
1. Walizka spakowana w mig
Na pewno przed niejednym wyjazdem zdarzyło ci się zapomnieć spakować jakiejś bardzo istotnej rzeczy. Przypominałaś sobie o tym w czasie podróży, gdy już było dosyć późno, żeby wracać po nią do domu. Z drugiej strony równie pewne jest, że spakowałaś rzeczy, które można było pominąć. Aplikacja PackPoint dba o to, by wszystkie najważniejsze rzeczy znalazły się w twojej walizce. Wystarczy, że wpiszesz cel i dzień podróży, a w PackPoint przedstawione zostaną najbardziej potrzebne rzeczy, o których nie możesz zapomnieć. Aplikacja sama wykrywa prognozę pogody i dobiera odpowiednią garderobę. W razie na przykład nieco aktywniejszych wycieczek czy planowanych zajęć sportowych w aplikacji ukaże się również sprzęt, którego nie może zabraknąć w Twoim bagażu.

2. Niezbędnik podróżnika w razie kłopotów na drodze
Jeśli to do ciebie będzie należało zadanie związane z prowadzeniem samochodu, to nie zaprzątaj sobie głowy faktem, że oddalasz się od miejsca zamieszkania i że nie będziesz mogła liczyć na pomoc. Aplikacja Niezbędnik podróżnika może okazać się pomocnym rozwiązaniem, gdy podczas jazdy będziesz potrzebowała pomocy drogowej lub informacji o miejscu pobliskiej stacji benzynowej, warsztatu samochodowego czy nawet miejsca do spania.

3. Nie zawracaj sobie głowy szukaniem najtańszych miejsc zakwaterowania
HomeToGo jest największą na świecie wyszukiwarką domków letniskowych, domów i apartamentówwypoczynkowych. Za pomocą strony www.hometogo.pl możesz łatwo i szybko wyszukać i porównać ponad 7 milionów ofert noclegów z ponad 250 portali noclegowych. Wygodne filtry pozwalają wybrać nocleg, który najlepiej odpowiada twoim indywidualnym potrzebom.

4. Nie trać czasu na wyszukiwanie miejscowych atrakcji
Aplikacja mobilna Zabytki w Polsce pozwala sprawnie zaplanować turystyczną wyprawę. Platforma za pomocą GPS dokładnie określa miejsce, w którym się znajdujesz i prezentuje informacje o zabytkach położonych w najbliższej okolicy. Nie dość, że możesz sprawdzić, jak daleko znajdujesz się od określonego obiektu, to możesz też poznać jego historię, ciekawostki i zobaczyć zdjęcia. Aplikacja Zabytki w Polsce została stworzona przez Narodowy Instytut Dziedzictwa i ukazuje informacje o ponad 22 500 polskich zabytków.

5. Przeglądanie wiadomości ogranicz do minimum i tak będziesz na bieżąco
Szkoda tracić czas na przeglądanie gazet czy portali internetowych. Aplikacja upday jest rozwiązaniem, dzięki któremu poświęcony czas na szukanie różnego rodzaju informacji możesz ograniczyć niemalże do minimum. Dzięki aplikacji upday otrzymasz treści wyselekcjonowane specjalnie dla ciebie. Wystarczy, że wybierzesz kategorie tematyczne, na temat których chciałabyś otrzymywać wiadomości. Jednocześnie redakcja upday dba o to, by także najważniejsze wydarzenia nie umknęły twojej uwadze.

Otrzymujesz tę wiadomość ponieważ Twój adres został zapisany w naszej bazie osób zainteresowanych informacjami z Wydawnictwa Zwierciadło. aby nie otrzymywać wiadomości z grupy mailingowej Zwierciadlo.pl, wypisz się z niej, odwiedzając ten link