Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Philips 4000

Nowoczesne Ekspresy Philips dla prawdziwych kawoszy

Pierwszy ekspres przelewowy Philips wprowadził na rynek już w 1965 roku! Od tego czasu marka z sukcesem wdraża innowacyjne rozwiązania. Obecnie Philips korzysta też z 30-letniego doświadczenia marki Saeco, uważanej za ekspertów w tworzeniu zaawansowanych technologicznie ekspresów ciśnieniowych. Na rynek trafiają w pełni automatyczne ekspresy Serii: 2000, 3000 i 4000.

Nowe Ekspresy Philips zostały innowacyjne rozwiązania znane z maszyn Saeco, takie jak: wyjmowany blok zaparzający czy w 100% ceramiczne młynki do mielenia ziarna. Philips wprowadza

Najważniejszą innowacją jest ekspres Philips 4000 – pierwsza na rynku maszyna, która może zaparzyć zarówno espresso, jak i kawę przelewową. Wszystko dzięki opatentowanej technologii przełącznika kawy, która pozwala zamienić espresso w klasyczną kawę. Wystarczy przesunąć dźwignię urządzenia, która podczas zaparzania dostosowuje odpowiednie ciśnienie.

Wysokie ciśnienie pozwala przygotować espresso, a niskie, ok. 2 barów – daje kawę przelewową. Natomiast zastosowanie zaawansowanych i całkowicie ceramicznych młynków – element głównej technologii czerpiącej z dziedzictwa włoskiej marki Saeco – zapewnia wyjątkową dokładność w mieleniu kawy i wydobywa z nich pełnię smaku oraz głębię niepowtarzalnego aromatu.

Maszyna jest łatwa w obsłudze i konserwacji – wyposażono ją m.in. w wyjmowany blok zaparzający łatwo dostępny z boku urządzenia.

Ekspresy Philips 4000 One Touch Milk Carafe Black oraz pozostałe ekspresy Serii 4000 są dostępne w sprzedaży od kwietnia 2015 r.


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI