Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

18 czerwca 2014 in SENSporadnik by redakcja

„Sens&Seks“ – wydanie specjalne miesięcznika „SENS”

Już w sprzedaży „Sens&Seks” wydanie specjalne miesięcznika „SENS”, praktyczny przewodnik po erotyce, tajnikach miłości, świecie rozkoszy i doznań seksualnych.

Magazyn jest skierowany do wszystkich, pragnących pogłębić tajniki miłości, wzbogacić życie erotyczne, jak również do tych, którzy chcą znaleźć rozwiązanie swoich problemów seksualnych. Ambasadorem wydania jest seksuolog dr. n. med. Michał Lew-Starowicz, który wspiera merytorycznie „Sens&Seks“.

  • Człowiek istota seksualna! Co mówią o nas orientacja i upodobania?Kim są poliamoryści? Czy inteligencję seksualną mozna rozwijać? Czy monogamia jest sexy? – Na nurtujące pytania odpowiadają socjolog Tomasz Sobierajski, psycholog Paweł Droździak oraz seksuolog Małgorzata Zaryczna-Pogorzelska.
  • Gdy on mówi, że boli go głowa. Czy mężczyźni zawsze mają ochotę na seks? Powody, dla których nasi partnerzy unikają sypialni.
  • Żeby się kochać, najpierw warto pokochać siebie! O seksie przyjemnym, codziennym i „bez spinki“ mówią nasi eksperci: Zbigniew Lew Starowicz, Dagmar O’Connor, Michał Bennewicz, Katarzyna Miller, Michał Lew Starowicz i Marta Niedźwiecka.
  • Dobra czy zła? Jaki wpływ na nasze zycie ma pornografia.
  • Lepszy seks – 101 dróg do rozkoszy! Tantra, joga, dieta, bielizna, filmy, książki oraz sny i ich wpływ na naszą satysfakcję seksualną.

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI