Dreamliner dla LOT-u

Dreamliner LOT
http://www.lot.com/pl/pl/web/newlot/dreamliner-787Lot jako pierwsza europejska linia lotnicza zdecydował się na zakup supernowoczesnych Boeingów 787. Do Polski trafią samoloty w wersji 787-8, w których znajdują się trzy klasy serwisowe:

  • biznes: 18 miejsc, fotele rozkładane do pozycji leżącej;
  • premium economy: 21 miejsc, fotele z podłokietnikami;
  • klasa ekonomiczna: 213 miejsc..

Począwszy od 15 grudnia, przez miesiąc, Dreamliner będzie regularnie latał do 8 europejskich miast – do: Pragi, Wiednia, Monachium, Frankfurtu, Hanoweru, Kijowa, Budapesztu oraz Brukseli, a w okresie od 21 grudnia 2012 do 2 stycznia 2013 r. także do Londynu.

Dreamliner to samolot zaprojektowany i produkowany przez firmę Boeing. W zależności od modelu może zabierać na pokład od 210 do 330 pasażerów. Zużywa mniej paliwa niż inne modele pasażerskie, a jego kadłub wykonany jej prawie w całości z kompozytów – lekkich i wytrzymałych materiałów stosowanych m.in. przy produkcji rakiet i sztucznych satelitów .

Otrzymujesz tę wiadomość ponieważ Twój adres został zapisany w naszej bazie osób zainteresowanych informacjami z Wydawnictwa Zwierciadło. aby nie otrzymywać wiadomości z grupy mailingowej Zwierciadlo.pl, wypisz się z niej, odwiedzając ten link