Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Finał II edycji akcji „Solidarność Kobiet ma Sens”

redakcja
ULOTKA SOLIDARNOSC2
18 lutego 2016 in sens by redakcja
W numerze specjalne zaproszenie dla czytelniczek! Finał odbędzie się 12.03.2016 podczas targów dla kobiet BABSKI DZIEŃ na Torwarze, w Warszawie. W marcowym numerze magazynu SENS prezent w postaci kuponu rabatowego: 50% zniżki na bilet wstępu.

II edycja akcji rozpoczęła się w październikowym numerze SENSu i miała swoje odsłony na łamach magazynu oraz na FB, w postaci działań social marketingowych.

Istotą akcji jest zwrócenie uwagi kobiet na to, że wzajemne wspieranie się w środowisku zawodowym, biznesowym i prywatnym pomaga rozwojowi ich kariery oraz wpływa na poprawienie jakości ich życia.

Ambasadorkami II edycji akcji są: Beata Tadla – dziennikarka TVP, Marzena Chełminiak, dziennikarka Radia ZET oraz life coach, Hanna Samson – psycholożka i pisarka oraz Agnieszka Sienkiewicz – aktorka.
ULOTKA SOLIDARNOSC2Uczestniczki wydarzenia będą mogły spotkać się ze znanymi psychologami i coachami m.in.: Dagmarą Gmitrzak – trenerką rozwoju osobistego, Anną Kocwę Karnaś – specjalistką Mind Shui , Daniele Gargano – psychologiem i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym, ekspertami telewizji LIFETIME: Ewą Klepacką- Gryz oraz dr Maciejem Błaszakiem, a także z konsultantami PROVIDENT.

W strefie magazynu SENS odbędą się wykłady interaktywne m.in. Katarzyny Miller pt:. „Chcę być kochana tak jak chcę”, Zuzanny Ziomeckiej pt: „Co to jest mindfulness i jak wpływa na stres?”

Ponadto uczestniczki będą miały możliwość wzięcia udziału w otwartej debacie pt: „Kobieta kobiecie suką – czy solidarność kobiet istnieje?” Wśród debatujących pojawią się: ambasadorki akcji Solidarność Kobiet ma Sens – Beata Tadla (dziennikarka), Marzena Chełminiak (dziennikarki Radia Zet) oraz pisarka Ałbena Grabowska, aktorka Marieta Żukowska, a także dr hab. nauk hum. Maciej Błaszak (ekspert telewizji LIFETIME). Rozmowę poprowadzi redaktor naczelna miesięcznika SENS Katarzyna Droga.

Na stoisku odbędą się także spotkania z ambasadorkami akcji oraz z autorami książek Wydawnictwa Zwierciadło m.in. Ałbeną Grabowską autorką książek „Lady M”, „Lot nisko nad ziemią”, „Stulecie winnych” oraz Katarzyną Miller, autorką książek m.in. „Chcę być kochana tak jak chcę”, „Nie bój się życia”, „Nie bój się zdrady”, „Blaski życia”, „Królowe życia i król”.

Czytaj o ekspertach

Wiecej w Sensie 03/2016. Kup teraz!

SENS także w wersji elektronicznej

 


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI