1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zwierciadło
  4. >
  5. Wyjątkowa kolekcja Levi's x Star Wars inspirowana galaktyką

Wyjątkowa kolekcja Levi's x Star Wars inspirowana galaktyką

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe
Zobacz galerię 13 zdjęć
Oczekiwanie na kolejną część "Gwiezdnych Wojen", która niebawem pojawi się w kinach pozwala nam przetrwać nowa, jesienno-zimowa kolekcja Levi's x Star Wars. Oddaje tym samym hołd zmierzającej do rozwiązania historii, fascynującej widzów od ponad 40 lat.

Kolekcja zbiega się w czasie z premierą filmu "Star Wars: Skywalker. Odrodzenie" i zbudowana jest wokół kultowych postaci z oryginalnej trylogii Star Wars. Kolekcja Levi’s x Star Wars obejmuje szereg zarówno klasycznych ikonicznych modeli Levi’s, jaki i inspirowanych modą uliczną ulubionych krojów. Znajdą się w niej koszulki i bluzy z kapturem oraz kurtki Trucker Jacket i oczywiście jeansy. Każdy model z kolekcji zawiera ikoniczne elementy z galaktyki Star Wars – słynne archiwalne grafiki ulubionych bohaterów i statków oraz wyjątkowe elementy co-brandingu takie, jak np. skórzana wszywka Levi’s, guziki, metki, zadrukowane kieszenie i słynne logo Levi’s, a wszystko to w galaktycznej wersji Star Wars. Oczywiście kolekcja nie byłaby kompletna, gdyby zabrakło w niej kultowych cytatów z filmów nadrukowanych lub wyhaftowanych na plecach czy rękawach. Każdy fan wyrecytuje „I am your father”, „In a galaxy far, far away…” oraz prawdopodobnie najbardziej lubiany, nieśmiertelny głos Chewbacci „GGWWWRGHH!

Lucas film i Levi’s to sąsiedzi z San Francisco. "Gdy dowiedzieliśmy się, że ostatni rozdział sagi o Skywalkerze wchodzi do kin pod koniec 2019 roku, zebraliśmy grupę naszych Jedi i ruszyliśmy do siedziby Lucas film w poszukiwaniu droidów. Oto mało znana ciekawostka: Luke Skywalker w filmach z oryginalnej trylogii nosił odzież Levi’s, a konkretnie białe jeansy Levi’s! Teraz nadeszła nasza kolej, aby odwdzięczyć się za ten komplement poprzez wizerunki Vadera, droidów, Chewiego i Lei” - mówi Jonathan Cheung, Senior Vice President of Design and Innovation, Levi’s.

Nowej kolekcji towarzyszy też świetna, kosmiczna kampania:

 

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze