Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Pomaganie na dżilion sposobów

The Jillion i Fanimani.pl – dwa nowe narzędzia do pomagania w internecie. Różni je wiele, ale łączy jedno: pomagają dawać. I przez to pokazują, że to bardzo dużo daje. Także dającemu.

Landing pageNazywa się Karolina Wilimczyk, ale dziś bardziej znana jest jako Karolina Waleczna. 26 lat. Rozpoznanie – nieoperacyjny rak jajnika rozprzestrzeniony na inne narządy w obrębie miednicy. W Polsce jako jedyny ratunek dla niej lekarze widzą wycięcie organów rozrodczych i okaleczenie kilku okolicznych.

Za granicą – i za duże pieniądze – miałaby szansę na leczenie, które pozwoliłoby jej w przyszłości żyć normalnie. Tylko skąd wziąć te pieniądze?

Przyjaciele, znajomi i wszyscy, którzy się tym przejęli, postanowili pomóc. Nie, nie zrobili jedynie kolejnej zbiórki kasy. Zrobili dużo innych rzeczy. Anna Kuć na przykład – tartę z   borówkami i musem z białej czekolady. Agata Szczebyło zaproponowała indywidualną konsultację dietetyka. Aleksandra Szczepanek zaoferowała, że wykona komuś makijaż. Maga Nai’a   dała zaprojektowaną przez siebie sukienkę, Gniewomir Czarnecki – lekcję wspinania, Jan Krawczyński – usługi barmana na przyjęciu, Jakub Siwiecki – indywidualne sesje coachingowe. Kolejne osoby – liczne przetwory, treningi pływackie z mistrzem Europy, książki, płyty, ręcznie robioną biżuterię… Ktoś nawet wyhodował awokado z pestki. I też dał. Poszło za 66 złotych.

Więcej w Zwierciadle 01/2016. Kup teraz!

Zwierciadło także w wersji elektronicznej


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI