Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

nahnu2
7 maja 2013 in Moda i uroda by redakcja

Azjatyckie inspiracje od Nah-nu

Nah -nu to autorski projekt Katarzyny Skorek. Na tle innych polskich projektantów wyróżnia się ona odważnym podejściem zarówno do tkaniny, jak i do formy. Tym razem do wiosenno - letniej kolekcji 2013 sięgnęła po inspiracje rodem z Azji.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Nah-nu to połączenie minimalistycznych form z maksimum kreacji i designu. Projekty Kasi Skorek zachwycają odważną, niebanalną i nietuzinkową linią.  Tym razem, wiosenno-letnia kolekcja na 2013 rok została zainspirowana Azją, zarówno tą daleką, jak i bliskowschodnią.

Stąd też proste do tej pory, niezwykle architektoniczne formy, zostały uzupełnione o marszczenia i drapowania, które dodają orientalnego smaku. Oprócz klasycznych, bezpiecznych szarości i beżów, pojawia się soczysta pomarańcz, łudząco przypominająca swoim odcieniem sari buddyjskich mnichów, czy soczysta zieleń, która przywołuje we mnie wspomnienie wietnamskich pól ryżowych.

W kolekcji znaleźć można zarówno kreacje mocno podkreślające sylwetkę – blisko ciała, z odsłoniętym brzuchem, jak również oversizowe, niezwykle wygodne i dające poczucie bezpieczeństwa.

I na końcu pragnę tylko wspomnieć o sesji zdjęciowej wykonanej w różnych zakątkach Azji, która jeszcze mocniej wzbudza we mnie tęsknotę za tym, moim ulubionym, kontynentem.

 


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI