Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Babie lato: 3 stylizacje idealne na wrzesień

46733866 - autumn botany background
8 września 2016 in Moda i uroda by Aleksandra Mijakoska
Wrzesień to dla mnie miesiąc wyjątkowy. Zachwyca ciepłymi dniami, relaksuje chłodnymi wieczorami i cieszy oczy kolorami złota, które pojawiają się w przyrodzie. To też jeden z ciekawszych do ubierania okresów: nadal możemy się nosić lekko, jednak warstwy są mile widziane.

Lubię koniec lata i  jesień. Nie tylko ze względu na niezwykle romantyczną aure, która panuje w przyrodzie, lecz także za możliwości, które daje nam moda. Nadal nie musimy otulać się ciepłymi ubraniami, ale możemy z powodzeniem bawić się subtelnymi warstwami.  Możemy nosić zwiewne sukienki i zestawiać sie z gróbymi swetrami a do, koronkowej spódnicy zafundować sobie nieco bardziej „ciężkie” botki. Jesienią wolno nam w temacie ubioru bardzo dużo, a jedyną granicą jest wyobraźnia. Oto trzy propozycje na wrzesniowe stylizacje.

Postaw na złoto

Złoto, rudy, kasztanowy, nasycony żółty czy miedziany. Możemy wybrać jeden, lub nosić wszystkie kolory razem. Z powodzeniem możemy ubierać się od stóp do głów w kolorach jesieni, wyglądając przy tym intrygująco i niezwykle zmysłowo. Możemy mieszać faktury, warstwy i długości – wszystko zgodnie z naszym samopoczuciem i fantazją.

Mocny dół

Po czasie lekkich sandałek i balerin, wczesną jesienią możemy wreszcie założyć mocne w formie i niezwykle wygodne botki. Moje ulubione to te w kowbojskim stylu. Do tego zwiewna sukienka, podkolanówki i dlugi sweter i wrześniowe wieczory są moje :).

Baw się wzorem

Zgodnie z najnowszymi trendami możemy bawić się nie tylko fakturami tkanin, lecz także wzorami. Może ich być wiele, mogą być eklektyczne i na pozór nie pasujące. To tylko od Ciebie zależy czy stanowić będą zgraną kombinację.


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI