Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Bransoletka, która pomaga

Panna Lemoniada2
28 listopada 2011 in Moda i uroda by redakcja
Zbliżają się Mikołajki - dzień w którym lubimy obdarowywać bliskie nam osoby. Planując prezenty, warto pomyśleć także o tych potrzebujących… Marka Lemoniq, we współpracy z Polską Akcją Humanitarną stworzyła unikalną kolekcję bransoletek z zawieszką Pajacyka.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Każdy sprzedany produkt to jeden posiłek dla głodnego dziecka. Zakup jednej bransoletki to prezent dla dwóch osób, radość z otrzymania pięknej biżuterii oraz uśmiech na twarzy dziecka. Specjalna kolekcja biżuterii artystycznej, z dołączonym symbolem akcji – zawieszką Pajacyka, została stworzona na potrzeby współpracy z Polską Akcją Humanitarną.

Na co dzień często robimy nieprzemyślane zakupy, nie interesuje nas kraj pochodzenia danego produktu, proces powstawania i stopień dbałości o środowisko. Wychodząc naprzeciw świadomemu konsumpcjonizmowi postanowiliśmy zaprojektować bransoletki, które z jednej strony będą świetnym i modnym gadżetem, z drugiej jednak będą swoistą cegiełką w czynieniu dobra. Każdy kupiony bowiem produkt z Pajacykiem wzbogaca konto akcji o 2,50 PLN – równowartość jednego ciepłego posiłku dla dziecka.

Bransoletki występują w kilkunastu kombinacjach kolorystycznych. Do akcji przyłączyły się także znane blogerki:  Maffashion, Panna Lemoniada, Jestem Kasia, Honorata Skarbek, Cajmel oraz The Adamant Wanderer, które swoją popularność postanowiły wykorzystać również do promowania szczytnych akcji charytatywnych.  Dołączysz do nich?


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI