Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

David Beckham zaprojektuje autorską linię bielizny męskiej dla H&M

29 lipca 2011 in Moda i uroda by redakcja.
David Beckham nawiązał długoterminową współpracę z H&M, w wyniku której w sklepach H&M na całym świecie dostępna będzie jego autorska linia bielizny męskiej - Bodywear.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Linia DAVID BECKHAM Bodywear będzie w sprzedaży w około 1800 sklepach H&M w 40 krajach na świecie. To początek ścisłej współpracy firmy z piłkarzem, w ramach której kolejne edycje kolekcji Bodywear będą dostępne sezonowo. Pierwsza z nich trafi do sklepów 2 lutego 2012.

“W ciągu zeszłego roku, wraz z moim zespołem pracowałem nad linią Bodywear i jestem bardzo dumny z efektów,” powiedział David Beckham. „Ostatnim elementem układanki było znalezienie odpowiedniego partnera, który zająłby się sprzedażą kolekcji na całym świecie. Firma H&M okazała się doskonałym wyborem – nie mogę się już doczekać, aż fani H&M będą mogli zobaczyć moją kolekcję.”

„David Beckham jest ikoną sportu i stylu. Jesteśmy w H&M bardzo podekscytowani możliwością długofalowej współpracy i traktujemy ją jako początek niesamowitej przygody. Przyszłoroczne Walentynki będą naprawdę wyjątkowe,” powiedziała Ann-Sofie Johansson, Szefowa Działu Projektów H&M.

Znany w każdym zakątku świata, David Beckham na nowo definiuje świat, w którym żyje. Uznawany przez wielu za najcenniejszą gwiazdę na świecie, Beckham wraz ze swoim partnerem biznesowym, Simonem Fullerem, zaprezentowali w 2011 roku nową markę i linię produktową DAVID BECKHAM, której częścią jest kolekcja bielizny męskiej.

“Współpraca z H&M to ważny krok na drodze ewolucji Davida ze sportowca do biznesmena i ikony stylu,” powiedział Simon Fuller, wieloletni współpracownik Davida Beckhama. „Entuzjazm i wsparcie H&M, połączone ze skalą firmy i jej zasięgiem pomogą wzmacniać wizerunek Davida na całym świecie.”


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI