Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

tom-ford-for-women-fallwinter-2013-2014-ad-campaign
17 czerwca 2013 in Moda i uroda by redakcja

Dzika kampania Toma Forda

Tom Ford to jeden z największych kreatowrów naszych czasów. Tworzy wizje, projektuje i fotografuje. Swój styl, niczym Gaudi definiuje od poczatku do końca, a jego kolekcje ubierają "od stóp po głowę". Tym razem Ford magnetyzuje za sprawą kampanii na sezon jesień-zima 2013/2014.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Tom Ford to jeden z najbardziej pożądanych i najlepiej sprzedających się brandów w świecie mody. Sam projektant i fotograf przyzwyczaił nas do kolekcji niezwykle zmysłowych i seksownych. Po warjacjach na temat kobiecego smokingu oraz  inspiracjach dalekowschodnich, czas przyszedł na mix trendu inspirowanego dzikimi zwierzętami i powracającego do łask stylu rodem z lat 80.

Tom Ford filtruje cętki i zebrę i serwuje je w intensywnych, chemicznych kolorach; inspiruje się Davidem Bowim i przywraca do łask drapieżny i zmysłowy seksapil rodem ze srebrnego ekranu lat 80.

Sama kampania Forda przyciąga intensywnymi kolorami oraz niebotycznie długimi nogami  top modelek, wśród których podziwiać możemy także Zuzannę Bijoch.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI