Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Elie Tahari
Elie Tahari
23 grudnia 2011 in Moda i uroda by Dominika Zasłona

Elie Tahari- american dream

Elie Tahari to amerykański projektant izraelskiego pochodzenia. Jego historia przypomina prawdziwy "american dream"- dorastał w izraelskim sierocińcu, a dziś jest znanym na świecie projektantem mody.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Do Nowego Jorku przybył prawie z niczym, ale w latach 70., dorabiając w butiku w Greenwich, Village poznał tajniki świata mody i rozpoczął karierę projektanta. Projektował sukienki na imprezy (w erze stylu disco) i tak narodziła się jego marka (nazwana jego imieniem i nazwiskiem). Jako jeden z pierwszych projektantów otworzył butik przy Madison Avenue.

Jego kolejnym flagowym produktem stał się garnitur damski. Stworzył go w latach 80., a do dziś w jego pracowni powstają  nowe wersje. W sezonie zimowym jest to biała odsłona garnituru- szerokie spodnie z wysokim stanem lub spódnice sięgające do podłogi lub o długości midi (do połowy łydki)+ dopasowane kamizelki lub precyzyjnie skrojone marynarki. Garnitur czy imprezowa sukienka to świetna opcja na Sylwestra.

Elie Tahari

Na pewno w tych ubraniach i butach (bo w kolekcji są tez dostępne akcesoria) można przetańczyć całą noc.

Od niedawna w warszawskim centrum Promenada znajduje się butik Elie Tahari (pierwszy w Polsce). Dziś butiki Elie Tahari znajdują się na całym świecie w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Korei, Dubaju, Grecji, Meksyku i oczywiście Stanach Zjednoczonych.

I tak amerykański sen spełnił się.


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI