Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Materiały prasowe - H&M
Materiały prasowe - H&M
14 kwietnia 2011 in Moda i uroda by Promocja

Gwiazdorska kolekcja H&M Fashion Against AIDS

Fashion Against AIDS (FAA) to wspólną inicjatywę firmy H&M i organizacji Designers Against AIDS’s (DAA), której celem jest rozpowszechnianie wiedzy na temat bezpiecznego seksu i zapobieganie HIV/AIDS wśród młodzieży na całym świecie.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

W tworzeniu najnowszej kolekcji Divided, która do sklepów H&M trafi już 26 kwietnia zaangażowanych zostało wielu topowych artystów , między innymi: Selma Blair, Penn Badgley, Keri Hilson, Sky Ferreira, Akon, Nikki Reed, Ginnifer Goodwin, Scissor Sisters, Shiloh Fernandez i The Misshapes.  

–  Artyści są w tej kampanii bardzo ważni, ponieważ wielu młodych ludzi bierze z nich przykład. Znane osobistości pomagają rozpowszechniać wiedzę, mówiąc o zapobieganiu HIV/AIDS. Prosimy ich o pomoc w propagowaniu bezpiecznego seksu w mediach społecznościowych, takich jak Twitter czy Facebook, na własnych stronach internetowych, a także na koncertach. – mówi Ninette Murk, założycielka i dyrektor artystyczny DAA.

Kiedy wszystkie gwiazdy wspólnie promują kampanię H&M Fashion Against AIDS, prezentują kolekcję unisex od najlepszej strony. Selma Blair założyła stylowy wiosenny płaszcz na T-shirt z jednym z haseł kampanii, a Penn Badgley ma na swoim T-shircie zwykłą bluzę z kapturem. Shiloh Fernandez widzimy w nylonowej parce koloru khaki, T-shircie i dżinsach; Ana Matronic ze Scissor Sisters założyła brzoskwiniowy trench jako sukienkę. Keri Hilson wybrała dla siebie kombinezon z hasłem kampanii. Wszystkie te rzeczy są bardzo uniwersalne, pasują do siebie i pomagają rozpowszechniać wiedzę o zapobieganiu HIV/AIDS.

25% wpływów z  jej sprzedaży zostanie przekazanych na rzecz Designers Against AIDS (DAA) i międzynarodowych projektów związanych z zapobieganiem HIV/AIDS. Do tej pory dzięki kampaniom FAA zebrano już ponad 41 milionów koron szwedzkich.

Źródło: H&M


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI