Heidi Klum w nowej kolekcji New Balance

Kolekcja HKNB to styl osobowość Heidi i doskonałość New Balance. Połączenie sportu i mody. Stylu i wyczynowości.
Piękna i mocy. A tak po prostu? Ubrania, które wyglądają tak dobrze, jak się w nich czujesz.

reklama


NB_WEL_HK_Bars_Stretch_CabernetTnk

Jesienna odsłona kolekcji HKNB po raz kolejny udowadnia, że światy mody i fitnessu wcale nie są sobie obce. Heidi Klum słynie z zamiłowania do sportu, co w połączeniu z jej bogatym doświadczeniem w branży modowej dało zaskakujący efekt. Kolekcję zdominowała czerń i modne w tym sezonie kolory, które do tej pory nie były widoczne w fitnessowych klubach i siłowniach. Oto stroje, dzięki którym poczujecie się wyjątkowo i stylowo nawet podczas najcięższych treningów. Sprawdźcie, za co Heidi uwielbia poszczególne z nich.

HKNB SEXY TANK

Kocham ten kształt, a tylne wycięcia dodają temu topowi odrobinę radości!

HKNB RUN HALF ZIP

To świetna bluza na poranne przeNB_WEL_HK_Bars_PRshotbieżki. Otwory na kciuki utrzymują rękawy na miejscu , a co najważniejsze zawsze jest mi ciepło w dłonie!

 

HKNB PERFECT CAPRI

Jeśli czujesz się pewnie i chcesz pokazać swoje wyrzeźbione łydki lub po prostu szukasz odmiany od dłuższych spodni, te capri są stworzone dla ciebie!NB_WEL_HK_Bars_Swing_BlackTnk

 

HKNB ESSENTIAL TANK

HKNB Essential TankTen tank top jest idealny do praktycznie każdego mojego treningu – wspinaczki, biegania czy tańczenia. Kocham te świecące w ciemności kropki na plecach!

NB_WEL_HK_Bars_BlueBra_w-Shoes

 

HKNB SEXY BRA

Ten biustonosz uwielbiam łączyć z wycinanym tank topem. Dzięki świeżym liniom dodaje on odrobinę super seksownego stylu!

NB_WEL_HK_Bars_Sit_Jacket-GrnSleeveHKNB PERFECT PANT

Czego tu nie kochać? Kompresyjny pas utrzymuje spodnie na miejscu, a meshowe wstawki w tylnej części wyglądają sexy!