Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Biustonosz dla nastolatki
9 listopada 2012 in Moda i uroda by redakcja

Idealny pierwszy biustonosz

Zakup pierwszego biustonosza to ważne wydarzenie dla młodej kobiety. Od tego, jak przebiegnie, może zależeć jej świadomość własnego ciała na wiele najbliższych lat. Szukając odpowiedniego rozmiaru biustonosza dla nastolatki, warto mieć to na uwadze i skorzystać z pomocy brafitterki.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Ona nie tylko dobierze odpowiedni rozmiar, ale także podpowie, jak należy dopasowywać bieliznę w przyszłości, żeby zawsze idealnie służyła swojej młodej właścicielce.

Pierwszy rozmiar – największe wyzwanie

Dobór pierwszego biustonosza dla nastolatki warto powierzyć profesjonalnej brafitterce. Wizyta w salonie, który oferuje taką poradę, pomoże jej nie tylko dopasować bieliznę, ale również poznać tajniki jej dopasowywania i uzyskać wiedzę niezbędną w przyszłości. Młode kobiety rzadko wiedzą, jak należy wymierzyć rozmiar biustonosza. Nie są także świadomie, że większość sklepów z bielizną posiada własną tabelę rozmiarów i, co za tym idzie, mogą mieć inne rozmiary w przypadku różnych marek.

Jeśli pierwszego wymierzenia dokona brafitterka, nastolatka dowie się, jak należy poprawnie zmierzyć obwody i jak dobrać rozmiar z tabeli. Podczas wyboru pierwszego biustonosza szczególnie ważna jest prezentacja sposobów zdejmowania miary. Jeśli odbędzie się we właściwej atmosferze, stanie się dla nastolatki cenną lekcją, z której będzie mogła korzystać przez całe życie, bez względu na markę bielizny. Porady dotyczą ogólnych zasad i stosują się do każdego biustonosza. Ważne będą także informacje na temat rodzajów biustonosza (np. push-up, balkonetka, plunge, full cup itp.), które brafitterka może przekazać podczas spotkania.

Okres dojrzewania to często trudny czas dla dziewczynek. Może mu towarzyszyć brak zrozumienia dla zmian wyglądu ciała i niepewność. Mówi się, że dla nastolatki pierwszym biustonoszem powinna być niemal płaska „zerówka”, stąd wiele dziewczynek, których biust od razu jest większy, ma wątpliwości, czy na pewno rozwijają się właściwie. Ważne jest, aby zarówno brafitterka, jak i towarzysząca dziewczynce mama czy inna bliska jej osoba, zapewniły ją, że jej rozmiar jest powszechnie spotykany i nie odbiega od normy, bez względu czy będzie to miseczka B czy H. Ponadto ich wątpliwości z łatwością mogą zostać rozwiane, jeśli do wyboru będą mieć szeroką paletę kolorów i fasonów w swoim nowo określonym rozmiarze. Z tego powodu warto przed pierwszą wizytą w salonie upewnić się, że oferuje duży wybór bielizny także dla osób o wąskich obwodach i większych miseczkach.

Strony: 1 2


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI