Kamizelka na pierwsze chłody: 3 stylizacje

61832418 - portrait of a elegant woman sitting on a black sofa wearing a blue jeans and fur vest

Kamizelka to ten element garderoby, który po latach niełaski, znowy podbił serca zwolenniczek nie tylko stroju funcjonalnego, lecz także wielbicielek designu i zabawy z formą.
Kamizelka to idealny element garderoby na pierwsze jesienne chłody. Może być nie tylko niezwykle funkcjonalna lecz także bardzo modna i dizajnerska. Co istotne idealnie wpisuje się w jesienny trend ubierania wielu warstw na siebie. I choć kamizelka do tej pory kojażona była głównie, z krótkim puchowym bezrękawnikiem, jej najnowsze forma pozwala na stylizacje nie tylko casualowe lecz także te eleganckie i wieczorowe.

Oto trzy pomysły na to jak nosić kamizalki.

Kamizelka romantyczna

Kamizelka w wydaniu retro, z korzucha lub ekofutra to idealne uzupełnienie delikatnej sukienki. W jesiennej stylizacji zestawiamy ją z kozakami na wysokim obcasie. Duża torba i miękki szal sprawią, że będziemy wyglądać za razem ładnie i funkcjonalnie.

Kamizelka elegancka

Kamelowa kamizelka to idealne uzupełnienie dla klasycznych spodni, koszuli i botków. Klasyczna stlizacja będzie nie tylko wygodna lecz także elegancka. To strój idealny do pracy w chłodniejszy jesienny dzień.

Kamizelka wieczorowa

Na wieczorne wyjście też można założyć kamizelkę. W połączeniu z połyskującym topem, lub sukienką tubą będziemy wyglądać niezwykle szykownie. Do tego fantazyjna torebka – kopertówka i miasto jest gotowe na nasz podbój :).

Zobacz również kamizelki damskie sportowe