Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Kopytko Mamuta
3 lipca 2015 in Moda i uroda by redakcja

Kopytko Mamuta: piękne i zdrowe buty dla dzieci

Kopytko Mamuta to wyjątkowe miejsce na modowej mapie Warszawy. Znaleźć tam można piękne i zdrowe buciki dla dzieci w wieku od 1 do 12 lat.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

KOPYTKO MAMUTA zostało założone przez Agnieszkę Hryniewicką (prywatnie mamę trojki dzieci) w samym centrum Warszawy. Wnętrze sklepu przypomina domek dla lalek, a bogata gama wzorów i fasonów w połączeniu z wysoką jakością zadziwia od pierwszego spojrzenia. Kupujący nie mogą wyjść z podziwu, że zdrowe buty dla dziecka mogą wyglądać tak pięknie! 12 września butik obchodzi swoje pierwsze urodziny, a lada chwila uruchamia sprzedaż online.

– Doświadczenie nauczyło mnie, że w Polsce na rynku butów dziecięcych wybór jest jeden: albo zdrowie, albo uroda. Obuwie dobrze skrojone musi być brzydkie. To, co mi się podobało, zamiast skóry miało plastik, a trwałość podeszwy nie przekraczała tygodnia. Odbyłam z dziećmi wielokilometrowe wyprawy od sklepu do sklepu w poszukiwaniu zdrowych butów w dobrym stylu – opowiada twórczyni marki Kopytko Mamuta. – Aż wreszcie pomyślałam: skoro nie podoba mi się to, co jest, muszę sprawić, aby było to, co mi się podoba! Tak zaczęłam sama sprowadzać buty, najpierw z Francji, potem z Hiszpanii i Portugalii. Klasyczne wzory nawiązujące do tradycji, z  wielką starannością wykonane ze skóry świetnej jakości, wyściełane skórzaną wkładką. Buty wypróbowane na wszystkich sześciu stopach moich dzieci, jednych o wysokim podbiciu, innych płaskich, bardzo wrażliwych, szerokich, wąskich – wymagających. – Chciałam podzielić się tym z innymi mamami. I tak oto przy placu Unii Lubelskiej w Warszawie stanęło KOPYTKO MAMUTA, a w nim buty piękne – kwintesencja paryskiego szyku – i wykonane z największą troską o stopy dzieci – mówi Agnieszka Hryniewicka.

W ofercie KOPYTKO MAMUTA znajdują się zdrowe i piękne buty dla dzieci produkowane  w Portugalii, Hiszpanii i w Polsce.

– W nadchodzącym sezonie pojawi się kolekcja sygnowana KOPYTKO MAMUTA. Na półkach butiku staną niepowtarzalne, wykonane specjalnie dla marki KOPYTKO MAMUTA modele butów znanej polskiej firmy EMEL – informuje pomysłodawczyni marki. – Naszą dewizą jest dobry styl i zdrowe stopy. Poczucie piękna nabywa się w dzieciństwie; w prawidłowy rozwój dziecka warto inwestować od najmłodszych lat  – przekonuje.

Od września br. to wyjątkowe obuwie będzie dostępne w całej Polsce –  we wrześniu rusza pierwszy „kopytkowy” sklep internetowy.

KOPYTKO MAMUTA – to pierwszy w Warszawie sklep oferujący tak duży wybór klasycznych, pięknych butów dla dzieci od 1. do 12. roku życia, wykonanych z najwyższej jakości materiałów,  z jednoczesną gwarancją bezpieczeństwa i wygody.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI