Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Miodowa kampania Alexandra McQueena na wiosnę-lato 2013

redakcja
Alexander McQueen, kampania wiosna-lato 2013
Alexander McQueen, kampania wiosna-lato 2013
6 marca 2013 in Moda i uroda by redakcja
Dom mody Alexandra McQueena słynie nie tylko z wyjątkowych, zaskakujących i ujmujących projektów, które już na stałe wpisały się w kanony historii mody, lecz także z absolutnie niezwykłych kampanii.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

I choć wiosna kojarzy nam się ze słodyczą, niewinnością budzącej się do życia natury, orzeźwiającą energią, dom mody Alexandra McQueena stawia na niezwykle zmysłowe, inspirowane barokiem kreacje, i niezwykle niejednoznaczne zdjęcia do kampanii wiosennej kolekcji na 2013 rok.

Motywem przewodnim, tym razem, są pszczoły – całe roje, ule, skupionych pszczół. Nie wiemy czy to pszczoły królowe zgromadzone w jednym miejscu, czy być może zwykłe robotnice chroniące swojej pani. Są one skumulowane w formia naszyjnika na szyi modelki, pojawiają się na klamrach pasków mocno podkreślających talię.

Kolorem przewodnim kolekcji stał się odcień miodowy złota. Tkaniny błyszczą, połyskują, zachwycają wzorami inspirowanymi plastrami miodów.

Twarzą kolekcji została modelka Raquel Zimmerman. I o twarzy tu szczególnie warto mówić, gdyż na jednym z przewodnich zdjęć kolekcji Raquel ma twarz oblaną miodem.


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI