Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

MOKOBELLE, biżuteria dla ksieżniczki i damy

Materiały prasowe
Materiały prasowe
29 listopada 2011 in Moda i uroda by Dominika Zasłona
Nowe miejsce na trendowej mapie Warszawy, to butik z biżuterią MOKOBELLE. Znajduje się na jednej z bardziej modowych ulic - na Mokotowskiej ( co sugeruje już nazwa butiku).

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

To niepowtarzalna biżuteria, która spełni marzenia zarówno prawdziwej damy jak i słodkiej księżniczki . Założyciele chcą, by ten wyjątkowy butik  stanowił dla wszystkich fashionistek miejsce ciągłych odkryć. I na razie im się to udaje.

Znajdziemy tu autorską kolekcję marki biżuteryjnej MOKOBELLE. Co ważne podkreślenia, za jej projektowanie odpowiedzialna jest grupa młodych polskich artystów, którzy przy tworzeniu wykorzystują takie materiały jak srebro, kamienie półszlachetne, a także złoto oraz diamenty. Kolekcja jest wykonana ręcznie (wysoka  jakość). Mokobelle tworzy też ekskluzywną linię biżuterii dla marki La Mania. Mnie urzekły bransoletki z „pogniecionego złota”.

Można tu też znalezć biżuterię znanych na świecie projektantów biżuterii, np. Rodrigo Otazu. To twórca niebanalnej biżuterii wzorowanej na architekturze i kulturze różnych miejsc, to połączenie kamieni szlachetnych oraz srebra lub złota. Jego twórczość jest znana wszystkim wielbicielkom „Seksu w wielkim mieście”, gdyż zaprojektował biżuterię do drugiej części kinowej wersji tego serialu. To naprawdę bardzo efektowne dodatki (zresztą to jasne, skoro nosiła je Carrie Bradshaw). Mnie zachwyciła też kolczasta bransoletka zaprojektowana przez Phippe’a Audibert.

Znajdziemy tu też bransoletki UNITY, które są  rozpoznawane na świecie jako symbol jedności. W ofercie są też bransoletki dla mężczyzn i oryginalne spinki do mankietów.

W butiku istnieje możliwość modyfikacji wybranych modeli, dedykowania ich określonej osobie lub też wykonania biżuterii na specjalne zamówienie. To na pewno godny polecenia adres przed świątecznymi zakupami.

Warszawa, ul. Wilcza 3 (róg Mokotowskiej) www.mokobelle.pl


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI