Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

WFW, materiały prasowe
WFW, materiały prasowe
25 września 2012 in Moda i uroda by redakcja

Najmodniejszy weekend w Stolicy

W jesienny weekend 5-6 października w Warszawskim Centrum Expo XXI przy ulicy Prądzyńskiego odbędzie się kolejna edycja Warsaw Fashion Weekend, imprezy, która cieszy się coraz większą popularnością wśród pasjonatów mody i designerskich przedmiotów.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Tym razem we współpracy z Biurem Radcy Handlowego przy Ambasadzie Szwecji, pod hasłem Swedish Fashion Miracle @ WARSAW FASHION WEEKEND, zaprezentowana zostanie moda szwedzka. Wydarzenie odbędzie się pod Honorowym Patronatem Ambasady Szwecji. Swoje kolekcje zaprezentuje ponad 20 znanych i cenionych szwedzkich marek.

Czym zaskoczą nas Szwedzi ? Przekonamy się już podczas Opening Night- 5 października. Gwiazdami piątkowego Opening Night będą Filippa K. oraz Ania Kuczyńska. Pierwsza to jedna z najbardziej lubianych szwedzkich marek, działająca od 1993 roku. Jej filozofią jest prostota i funkcjonalność połączona z wyrazistym designem.

Ania Kuczyńska jest najbardziej znaną polską marką najbliższą skandynawskiemu minimalizmowi, która podczas Opening Night pokaże kolekcję na nadchodzący sezon jesień/ zima zatytułowaną Stromboli. Inspiracją do powstania kolekcji była wyspa Stromboli oraz film o tym samym tytule w reżyserii Roberto Rosselliniego.

Jedną z ciekawszych inicjatyw tegorocznej edycji Warsaw Fashion Weekend, będzie pokaz mody przygotowany wspólnie z Januszem Noniewiczem, kierownikiem Katedry Mody warszawskiej ASP. Podczas pokazu zostaną zaprezentowane kolekcje polskich, młodych projektantów( m.in. Monika Gromadzińska, Halina Mrożek, Monika Błażusiak, Jarosław Ewert, Maciej Trzmiel), wykorzystane do sesji zdjęciowej, w której udział wzięli znakomici polscy muzycy młodego pokolenia, m.in.: Marina, Mrozu, Kari Amirian, Łukasz Garlicki z Projektu Warszawiak. Wystawa fotograficzna będąca efektem sesji zdjęciowej zorganizowanej w Muzeum Narodowym do obejrzenia podczas Warsaw Fashion Weekend. Autorką zdjęć jest znana fotograf Magdalena Ławniczak.

Dodatkowo w ramach Warsaw Fashion Weekend odbędzie się po raz kolejny Designer Sample Sale.


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI