Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Nicolas Kirkwood w Starym Borwarze

Nicolas Kirkwood, kolekcja jesień-zima 2011/2012
18 października 2011 in Moda i uroda by Aleksandra Mijakoska
Nicholas Kirkwood, dyrektor kreatywny domu mody Pollini, a zarazem jeden z najzdolniejszych młodych projektantów obuwia, wygłosi wykład podczas Art&Fashion Festival w Poznaniu.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Super gorący news dla wszystkich fashionistów i wielbicieli pieknego obuwia z Poznania! 21października o 18.30, do Starego Browaru zawita wybitny projektant obuwia, Nicholas Kirkwood. Wygłosi on w ramach Art and Fashion Festival Open University wykład, o tajemniczym temacie „Statement Shoes”.

Brytyjski projektant, którego autorskie projekty można od niedawna mierzyć i kupić w atelier Gosi Baczyńskiej, od września 2010 roku jest również dyrektorem kreatywnym marki Pollini. Kirkwood to postać niebanalna i nietuzinkowa. Jest on artystą absolutnym, o czym szybko można się przekonać podziwiając zarówno jego kolekcie autorskie,  jak i te tworzone dla domu mody Pollini.

Buty projektowane przez Kirkwooda, są małymi dziełami sztuki wyzwalającymi najbardziej pierwotne emocje zarówno u kobiet jak i mężczyzn, zatem wykład „Statement Shoes” zapowiada się naprawdę ekscytująco!


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI