Nicolas Kirkwood w Starym Borwarze

Nicholas Kirkwood, dyrektor kreatywny domu mody Pollini, a zarazem jeden z najzdolniejszych młodych projektantów obuwia, wygłosi wykład podczas Art&Fashion Festival w Poznaniu.
Super gorący news dla wszystkich fashionistów i wielbicieli pieknego obuwia z Poznania! 21października o 18.30, do Starego Browaru zawita wybitny projektant obuwia, Nicholas Kirkwood. Wygłosi on w ramach Art and Fashion Festival Open University wykład, o tajemniczym temacie „Statement Shoes”.

Brytyjski projektant, którego autorskie projekty można od niedawna mierzyć i kupić w atelier Gosi Baczyńskiej, od września 2010 roku jest również dyrektorem kreatywnym marki Pollini. Kirkwood to postać niebanalna i nietuzinkowa. Jest on artystą absolutnym, o czym szybko można się przekonać podziwiając zarówno jego kolekcie autorskie, jak i te tworzone dla domu mody Pollini.

Buty projektowane przez Kirkwooda, są małymi dziełami sztuki wyzwalającymi najbardziej pierwotne emocje zarówno u kobiet jak i mężczyzn, zatem wykład „Statement Shoes” zapowiada się naprawdę ekscytująco!