Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Nowa kolekcja od Łukasza Jemioła: FIRST LOVE SECOND SEX; FIRST SEX SECOND LOVE

8 lutego 2017 in Moda i uroda by redakcja
Tuż przed świętem zakochanych projektant mody Łukasz Jemioł wypuszcza linię Basic z nowymi hasłami-deklaracjami nawiązującymi do pierwszych uczuć i doznań.

Nową serię ubrań tworzą damskie i męskie bluzy oraz T-shirty (100% bawełny), a także kurtki bomber z jedwabiu – wszystkie projekty należące do tej linii mają wyhaftowane napisy FIRST LOVE SECOND SEX lub FIRST SEX SECOND LOVE i występują w ulubionej przez projektanta palecie barw: szarości, czerni, bieli oraz czerwieni. Dodatkowo bluzy są do wyboru w dwóch opcjach: z kapturem lub bez.

“Hasła z nowej kolekcji mają wielowymiarowe znaczenie. Daję odbiorcom przestrzeń do własnej interpretacji. Mogą odwoływać się do pierwszych uczuć, pierwszych doznań, potrzeb i nastrojów w danym momencie, a także do sumy własnych doświadczeń. Nowe hafty nawiazują do ważnych w życiu emocji i instynktów, może nawet do jednych z najbardziej podstawowych? Podobnie jak ubrania z mojej linii Basic są rzeczami pierwszej potrzeby, codziennego użytku, czymś na czym bazujemy. Bluza lub T-shirt z taką deklaracją to idealny pomysł na prezent z okazji Walentynek.” – mówi projektant Łukasz Jemioł.


Uwaga konkurs! Przywróć młody wygląd na dłużej – wygraj zabieg preparatem Facetem w klinice Estetica Nova!

Atrakcyjna, młodo wyglądająca twarz to pragnienie większości z nas. Szeroki wybór oferty zabiegów anti-aging sprawia, że coraz więcej kobiet korzysta z możliwości niechirurgicznego poprawienia urody, ...

Konkurs z okazji Dnia Matki: Ministerstwo Dobrego Mydła

Każdego dnia, kiedy otwieramy naszą małą pracownię, myślimy nie tylko o tym, co danego dnia mamy do zrobienia, ale i o produktach, które jeszcze nie ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI