Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Agata Wojtkiewicz, materiały prasowe
Agata Wojtkiewicz, materiały prasowe
3 lutego 2012 in Moda i uroda by Dominika Zasłona

Open Wedding Day

Sezon ślubów rozpoczyna się w czerwcu, ale już teraz trwają przygotowania. Może w tym pomóc kolejna edycja Open Wedding Day 12 lutego w andel's Hotel w Łodzi.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Jakie atrakcje czekają na przyszłe pary młode?  Przede wszystkim spotkają tam wspaniałą projektantkę (także sukien ślubnych) Agatę Wojtkiewicz. Jej projekty ślubne charakteryzuje elegancja, pomysł i brak tzw. „bezy”.

Projektantka udzieli ślubnych konsultacji stylizacyjnych wszystkim pannom młodym, a także panom młodym. Przedstawi najnowsze tendencje w modzie ślubnej oraz zaprezentuje kolekcję ślubną na sezon 2012/2013. Pary przygotowujące się do ślubu będą miały okazję również zapoznać się z wnętrzami  hotelu, uzyskać porady związane z organizacją przyjęcia weselnego i skosztować dań kuchni andel’s Hotel Łódź.

W weselny klimat wprowadzać będzie także orkiestra i pokaz tortów weselnych. A dodatkowo wszyscy uczestnicy dni otwartych będą mogli wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą jest „Romantyczna Noc Poślubna” – wyjątkowa noc poślubna w apartamencie andel’s Hotel Łódź z wieloma dodatkowymi atrakcjami.

Agata Wojtkiewicz jest organizatorką i pomysłodawczynią warsztatów ślubnych „White – wszystko o ślubach”, organizowanych już dwukrotnie w największych miastach Polski. W trakcie których udowadnia zebranym pannom młodym , że w dniu ślubu można wyglądać pięknie i jednocześnie pozostawać sobą. Teraz jej rad dotyczących odpowiedniego fasonu sukni, butów, biżuterii oraz innych dodatków mogą wysłuchać uczestnicy Open Wedding Day.

Ja proponuję wszystkim pannom młodym zrezygnować z białych butów ślubnych (chyba że ktoś bardzo je lubi), na rzecz cielistych, neutralnych w kolorze nude (przydadzą się jeszcze wiele razy:) lub w intensywnym kolorze (dla odważnych).

Wstęp na spotkanie jest wolny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji.


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI