Podaruj sobie chwile relaksu w hair & nail concept

Jeżeli poszukujecie miejsca, w którym w sposób profesjonalny zaopiekują się waszymi dłońmi, stopami i włosami, mamy dla Was dobrą wiadomość!


Jeżeli poszukujecie miejsca, w którym w sposób profesjonalny zaopiekują się waszymi dłońmi, stopami i włosami, mamy dla Was dobrą wiadomość!

reklama

Hair & nail concept – hair Nowak  to miejsce  w którym, zadbają o Wasze dłonie, stopy i włosy w sposób szczególny, a wszystko to w nowoczesnym otoczeniu, komfortowych fotelach i z zachowaniem 100% higieny. W  salonie każda usługa zawsze poparta jest wysoką jakością. Salon istnieje od czerwca 2010r. Umiejscowiony jest na warszawskim Mokotowie, w sercu Mordoru.

Salon kosmetyczno-fryzjerski hair & nail concept – hair Nowak specjalizuje się w manikiurze, pedikiurze i usługach fryzjerskich – stylizacja, strzyżenie, koloryzacja, flamboyage. Oprócz tego wykonywane są drobne zabiegi kosmetyczne – henna, regulacja brwi, depilacja woskiem.

Co  wyróżnia hair & nail concept?

  • Higiena – wszystkie narzędzia są sterylne a rękawiczki, ręczniki i inne artykuły higieniczne są jednorazowe.
  • Profesjonalna, otwarta i pomocna załoga.
  • Wnętrze zostało zagospodarowane tak, aby każdy czuł się u nas jak „u siebie”. Salon przyjazny jest także dla  osób niepełnosprawnych. Powitaja nas tu bezprogowe wejścia z szerokimi drzwiami oraz specjalnie przystosowane toalety.
  • Kosmetyki, które są stosowane to najlepsze, w dużej mierze ekologiczne marki. Wszystkie najlepszej jakości: Davines – włoska marka kosmetyków do włosów, O.P.I., JESSICA, SEMILAC, SUDA.

Tu oszczędzasz czas

  • Umawiając usługę manicure i pedicure standardowo planowane są dwie usługi w jednym czasie. Jest to możliwe dzięki wyjątkowym fotelom do pedicure. To co w innych miejscach trwa 2 godziny nam zajmuje 1 a gwarantujemy, że usługa jest najwyższej jakości.
  • Przestrzeń  conceptu jest zaprojektowana tak, aby korzystający z  usług mogli swobodne przemieszczać się pomiędzy częścią fryzjerską a kosmetyczną. Dlaczego jest to tak ważne? W trakcie jednego zabiegu, zamiast siedzieć bezczynnie możemy skorzystać z innej usługi.

Informacje dodatkowe:
Kontakt: hair & nail concept Marynarska 15 Budynek New City (wjazd od ul Postępu i ul. Marynarskiej)
Rezerwacje: 22 360 40 40/41 • salon@hairandnailconcept.plhairandnailconcept.pl
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 08:00 – 20:00 sobota 09:00 – 16:00
Salon zapewnia darmowy parking dla klientów.

Promocja!!!

PRZY SKORZYSTANIU Z ZABIEGU PEDICURE MANICURE EXPRESS* GRATIS *manicure express – odsunięcie skórek, opiłowanie i malowanie paznokci

Oferta ważna w terminie 1-14.02.2016 r.
logo_