Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Ralph Lauren kampania wiosna-lato 2013
Ralph Lauren kampania wiosna-lato 2013
16 kwietnia 2013 in Moda i uroda by redakcja

Ralph Lauren kampania wiosna-lato 2013: w hiszpańskim stylu

Ralph Lauren to synonim mody amerykańskiej. W swoich projektach łączy elementy wygodnego casualu i seksownego stylu glamour, tworząc kreację wyrafinowane i zmysłowe. Widać to w inspirowanej hiszpańską tradycją flamenco, kampanii wiosna-lata 2013.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Seniorita, matador, torreador… falbany, pasy, kastaniety – te wszystkie elementy znajdziemy w wiosenno -letniej kampanii amerykańskiego projektanta Ralpha Laurena na 2013 rok.

Najnowsza kampania prezentuje modę niezwykle zmysłową i seksowną. W kolekcji dominuje czerń, czerwień i złoto, pojawiają się hafty, falbany i prześwity.  Podkreślona jest w niej kobiecość. Modelki wystylizowane na hiszpańskie seniority, gwiazdy flamenco, wabią podkreśloną talią, zaznaczoną linią bioder oraz wyrafinowanymi dekoltami.

http://youtu.be/mv4rzxfrISc

Kolekcja prezentowana przez Ralpha Laurena łączy w sobie modę klasyczną z nowoczesnością i południowoeuropejskim, hiszpańskim ognistym stylem!


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI