Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Aleksandra Maślanka
Aleksandra Maślanka
19 listopada 2010 in Moda i uroda by Aleksandra Maślanka

Selekcja na wieszaku

Kasia to jeszcze jedna przyszła artystka w gronie zwierciadlanych kobiet. Poznałam ją na krakowskim Kazimierzu. Kasia w tym czasie miała okienko między zajęciami na Akademii Sztuk Pięknych, gdzie studiuje malarstwo.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Jako wielbicielka ciuchów oczywiście wykorzystała tę przerwę na zakupy. Po zdobyciu pięknego szarego płaszcza znalazła dla mnie chwilę, żeby opowiedzieć o swojej pasji . 

Najbardziej interesujący wydał mi się wątek trapiący wszystkich kolekcjonerów  – gdzie trzymać swoje bezustannie rozrastające się zbiory?

Kasia, jako duch niespokojny wciąż się przeprowadza, a owe przeprowadzki wykorzystuje do przeprowadzania ostrej selekcji. Ogranicza więc liczbę waliz, worków i pudeł z ubraniami wychodząc ze słusznego założenia, że jeśli nie ubrała czegoś w ciągu ostatnich kilku miesięcy, to znaczy, że już więcej tego nie zrobi.

Bez żalu wrzuca taką rzecz do kontenera PCK albo oddaje koleżankom. To sposób dostępny dla każdej kobiety – wymaga poświęcenia popołudnia na przejrzenie szafy. Innym sposobem na selekcję jest wyrzucanie ubrań, na których widoczne są plamy farby.

Ale to sposób tylko dla malarek…:)


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI