Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Szarawary SISS

SISS.pl
SISS.pl
10 października 2011 in Moda i uroda by Dominika Zasłona
To moje ostatnie odkrycie! Wypatrzone na Placu Zabaw (na pikniku), odnalezione w sieci- szarawary SISS.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Po latach dominacji w mojej szafie rurek i leginsów, nastąpił zwrot i zapragnęłam ultra szerokich, super wygodnych i bardzo estetycznych szarawarów (zwanych tez alladynkami).

SISS, jak już wskazuje nazwa to projekt siostrzany. Dwie siostry – Basia i Zuzia Malinowskie. Marka oficjalnie istnieje od wiosny 2011. Sama idea pojawiła się jednak rok wcześniej, w trakcie wyprawy po północnych Indiach. Tam zakiełkował pomysł, żeby stworzyć kolekcję tego typu spodni w nie typowo „indyjskim” stylu, żeby zmienić ich charakter na nowoczesny i bliższy naszej kulturze.

SISS.pl

Projektowanie to dla Basi i Zuzi sposób patrzenia na świat. Obserwują otoczenie i starają się odpowiedzieć na jego potrzeby. W przypadku kolekcji SISS inspiracją był hinduski sposób noszenia się – bliski naturze i pełen wewnętrznego luzu. I to właśnie chęć przeniesienia tego look’u na polską ulicę sprawiła, że powstały szarawary.

Projektantki stworzyły różne odmiany szarawarów: spodnie w góralskim, kwiecistym wzorze, z eleganckich jedwabi, a także z materiałów garniturowych. Powstały spodnie z lekkich i zwiewnych materiałów, jak również ze sztywniejszych, o innej strukturze. Najpopularniejsze okazały się gładkie bawełny, których prostota równoważy ten nieco ekscentryczny krój. Szarawary to strój absolutnie dla każdego. Szarawary Siss istnieją 2 rozmiarach – dorosłym i dziecięcym. Kosztują 119zł (większe) i 99zł (mniejsze).  Z założenia krój jest   uniwersalny i unisex – spodnie mogą nosić więksi i mniejsi, dziewczyny i chłopaki.

SISS znajdziecie tu:
www.siss.pl


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI