Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Materiały prasowe - Tod's
Materiały prasowe - Tod's

Tod’s – Art Of Leather

Buty i akcesoria włoskiej marki Tod’s są symbolem luksusu, nieprzemijającej elegancji oraz klasy. Dlatego pragniemy zwrócić uwagę na szczególne wydarzenie. 12 maja w salonie Tod’s na Placu Trzech Krzyży 3/4 w Warszawie, będzie można zobaczyć jak powstają jedne z najbardziej rozpoznawalnych butów na świecie – mokasyny Gommino.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Oprócz podglądania niezwykle precyzyjnej pracy rzemieślników, będzie można również spersonalizować swoje akcesoria Tod’s za pomocą wytłoczenia własnych inicjałów na butach czy torebce.

Wykonywane ręcznie buty są niezwykle piękne i wygodne a pracę najlepszych włoskich szewców można przyrównać do tworzenia małych, użytkowych dzieł sztuki.

Buty Gommino  – skórzane, klasyczne mokasyny, wykonywane są w pełni ręcznie, począwszy od zszywania i polerowania skóry, aż po wszycie 133 gumowych guzków, które zastępują podeszwę. To właśnie one są znakiem rozpoznawalnym modelu, którego nazwa w wolnym tłumaczeniu oznacza nic innego, jak właśnie „gumowa kulka”.


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI