Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

longchamp
25 lipca 2013 in Moda i uroda by redakcja

Warszawski butik LONGCHAMP zmienia aranżację

Nowa wizualizacja butiku Longchamp w warszawskiej Galerii Mokotów to przede wszystkim przestrzeń, ciepłe, jasne kolory i piękne oświetlenie, które z miejsca zaprasza do wejścia i obejrzenia ekskluzywnych, francuskich torebek. Nowa aranżacja ma zwiększyć komfort wymagających klientek, które w sposób szczególny lubią otaczać się pięknem i luksusem.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Marka Longchamp silnie utożsamia się z tak zwanym optymistycznym luksusem, na który składa się ponad 60 lat kunsztu w wytwarzaniu skórzanych wyrobów, ale także szeroko pojęty optymizm, mający odbicie choćby w bogactwie  kolorów oferowanych torebek.  

Optymistyczny luksus musiał też znaleźć odbicie w wystroju butiku, w którym aktywna i dynamiczna kobieta Longchamp ma czuć się swobodnie, bez poczucia natłoku. Służyć temu ma choćby przejrzysty sposób wystawiennictwa torebek na półkach, podział ekspozycji na właściwe kolekcje, z ciekawym połączeniem kolorów oraz intrygująca gra świateł, podkreślająca piękno każdego modelu z osobna. Cała aranżacja butiku wykonana została według autorskiego projektu architektów Longchamp.

Butik marki Longchamp to miejsce, w którym kobieta ma z łatwością odnaleźć swoją najlepszą towarzyszkę codzienności, jaką jest torebka. To również miejsce, gdzie szanuje się jej czas  i przestrzeń, która nastraja optymizmem wpisanym w luksus tego brandu.

Poza warszawską Galerią Mokotów, torebki Longchamp nabyć można w krakowskiej Bonarce i gdyńskim Klifie.

Więcej informacji na www.legic.pl


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI