Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

shutterstock_
shutterstock_
6 czerwca 2014 in Moda i uroda by redakcja

Wiosenna metamorfoza – od czego zacząć?

Wiosna to czas, w którym nie tylko przyroda budzi się do życia. Wprowadzenie niemal rewolucyjnych zmian właśnie o tej porze roku planuje też wiele kobiet, a dotyczą one przede wszystkim ich wizerunku oraz stylu życia.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Przebudzenie

Jak powszechnie wiadomo, kobieta zmienną jest. Nowa fryzura, makijaż czy sposób ubioru to zmiany, jakim przedstawicielki płci pięknej poddają się szczególnie chętnie. Wśród tych wymagających więcej wysiłku wymienia się z kolei rozstanie ze zbędnymi kilogramami, nawiązanie ponownej przyjaźni ze sportem i aktywnością fizyczną czy prawdziwa rewolucja w codziennym jadłospisie.

Co odważniejsze panie decydują się niekiedy na połączenie wszystkich zmian i przeprowadzenie swoistej metamorfozy, a wiosna tworzy ku temu znakomite warunki. Dłuższe i cieplejsze dni zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu, a wyrzuty sumienia spowodowane słodkim lenistwem, jakiemu oddawałyśmy się przez całą zimę, są bez wątpienia dodatkowym motywatorem. Ponadto zbliżające się wielkimi krokami lato i chęć zaprezentowania swojej osoby w najlepszej możliwej odsłonie, również nie pozostaje bez znaczenia.

Kobieta konta kilogramy

Największe wyzwanie czeka bez wątpienia kobiety borykające się z nadwagą. Rozprawienie się z nadprogramowymi kilogramami i centymetrami potrafi zająć długie miesiące, co jednak nie oznacza, że nie można jej rozpocząć właśnie teraz. Jeśli nie wiemy, jak odpowiednio zaplanować odchudzanie, najlepiej skonsultować się ze specjalistą, a także sięgnąć po jeden z wielu poradników traktujących o  zdrowym stylu życia oraz skutecznej i, co najważniejsze, bezpiecznej walce ze zbędnymi kilogramami.

Bogatą ofertą tego typu poradników poszczycić się może wiele sklepów i księgarni, takich jak Merlin. Znajdziemy w nich nie tylko skuteczne metody odchudzania, gotowe jadłospisy czy wskazówki dotyczące zdrowego sposobu odżywiania się. Szereg dostępnych pozycji ułatwi nam satysfakcjonujący powrót do aktywności fizycznej, a co się z tym wiąże, wzmocnienie osiągniętych przy pomocy diety rezultatów.

Nowa pora roku, nowy wizerunek

Jeśli natomiast zależy nam na piorunującym efekcie, warto skusić na małe zmiany w swoim wyglądzie. Nowe cięcie, kolor włosów czy makijaż potrafią niemal w magiczny sposób odmienić naszą twarz. Nie jest jednak tajemnicą, że również styl ubierania się odgrywa niezwykle istotną rolę w kształtowaniu naszego wizerunku. Dobrze dobrana garderoba nie tylko podkreśli nasz typ urody i charakter, ale przede wszystkim wyeksponuje atuty sylwetki i zamaskuje ewentualne niedoskonałości.

Wiosna to dla wielu osób okres swoistego przebudzenia, kiedy pragną wprowadzić rewolucyjne zmiany, mające właściwie odmienić ich życie. Nie inaczej kwestia ta prezentuje się w przypadku kobiet, którym często doskwiera brak pewności siebie i poczucia własnej wartości. Warto jednak pamiętać, że zdecydowana większość z nich może poszczycić się także godną podziwu determinacją, której nie powinno zabraknąć przy przeprowadzaniu wiosennej metamorfozy.


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI