Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Materiały prasowe
Materiały prasowe
19 listopada 2010 in Moda i uroda by Agnieszka Chodowiec

Włosy w SPA

Jesień to zdecydowanie ciężki czas dla włosów. Są w gorszej kondycji, ponieważ muszą uporać się z wiatrem, ciągłymi zmianami temperatury i wilgotności powietrza. Kropką nad „i” są centralne ogrzewanie i nakrycia głowy chroniące nas przed zimnem. Wszystkie te czynniki sprawiają, że włosy stają się bardziej łamliwe, pozbawione blasku i trudne w rozczesywaniu.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Aby poprawić kondycję włosów, należy regularnie stosować odpowiednie produkty, nawilżające oraz wzmacniające ich strukturę. Profesjonalne odżywki i wykonywane przez fryzjera zabiegi zapewnią im niewidzialną ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz urazami mechanicznymi.

Zdecydowanie warte polecenia są tu zabiegi z jedwabiem. Jego skład zapewnia głębokie i długotrwałe nawilżenie bez nadmiernego obciążania dzięki czemu włosy staną się gładsze i bardziej lśniące. W zależności od kondycji włosów zalecane jest wykonywanie zabiegów z różną częstotliwością –  optymalnie  raz w tygodniu.

Bardzo korzystnie na włosy wpływa zabieg  „Blask Jedwabiu”. Jednym z kluczowych jego elementów jest sauna, dzięki której jedwab wnika głębiej w strukturę włosa, a co za tym idzie, włosy są bardziej odżywione i zdrowsze. Terapię  jedwabiem poleca się szczególnie w pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. Dobrze chroni on przed wysokimi temperaturami, więc osoby, które używają suszarek, prostownic, lokówek powinny być szczególnie zadowolone z efektów jakie daje regularne stosowanie jedwabiu.

Innym zabiegiem, który zalecany jest przy wypadaniu włosów lub brak objętości jest „Mezoterapia Skóry Głowy”. Dzięki odżywczym składnikom stymulującym, podawanym bezpośrednio w cebulki włosa i w skórę głowy,  pobudza ona naturalną regenerację włosów. W krótkim czasie staną się bardziej gęste i zdrowe.

Oczywiście należy pamiętać, że włosy trzeba pielęgnować codziennie. Dla tych, którzy wolą jednak domowe pielesze polecam zestaw kosmetyków z serii SILK- tj. szampony, odżywki, maski, serum. Zawierają one proteiny jedwabiu, dzięki którym głęboko nawilżą włosy i ułatwią ich rozczesywanie.

Artykuł promocyjny: CE-CE of Sweden

Zabiegi Blask Jedwabiu i Mezoterapie Skóry Głowy  można wykonać w warszawskim salonie CeCe’ Hair, Beauty & Spa.madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI