Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Paprocki&Brzozowski, materiały prasowe
Paprocki&Brzozowski, materiały prasowe
4 kwietnia 2012 in Moda i uroda by Dominika Zasłona

Zmysłowy T- shirt od Paprocki&Brzozowski

T-shirt, to "must have" każdej szafy. Niezależnie od naszych upodobań stylowych, estetycznych czy modowych, przynajmniej kilka sztuk tej kultowej bluzki każdy z nas posiada.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski już od dwunastu lat (od 2000 roku) projektują w duecie. Wychodzi im to świetnie. Ubierają gwiazdy, ich projekty są pokazywane w sesjach zdjęciowych.

Paprocki&Brzozowski, materiały prasowe/ więcej zdjęć w galerii

Ich twórczość charakteryzuje się pomysłem, niebanalną konstrukcją i detalem. W 2008 roku zaprojektowali dla Reserved kolekcję i ich ubrania stały się dostępne dla wszystkich.

A teraz po raz kolejny duet zaskakuje oryginalnymi t-shirtami. Zaprojektowali damskie i męskie t-shirty. Mają różnorodne grafiki i napisy:  „Nice to meet you”, „Aj lajk it”. Mój ulubiony to czarny, biały lub szary  t-shirt z różą i sercem z romantycznym napisem: „Love is in the air”.
Wszystkie koszulki są optymistyczne i mają pozytywny wydźwięk. Idealne na wiosnę. Co ważne t-shirty są w przystępnej cenie (od 99zł)

Warto zwrócić uwagę na kampanię (film i zdjęcia autorstwa Jacka Piątka/purple talents), która promuje t-shirty. To czarno-biała zmysłowa historia miłosna.


Wszystkie T-shirty są dostępne w butiku online paprocki&brzozowski oraz w butiku przy ul. Wiejskie 17 www.butik.paprockibrzozowski.com


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI