Zrobieni na szaro: jesienne inspiracje

Szary to nie tylko jeden z ulubionych kolorów Polek i Polaków, lecz także większości projektantów mody, szczególnie gdy mowa o kolekcjach jesienno-zimowych. Szarość jednak nie musi być nudna. Oto ubrania i dodatki w kolorze szarym, które nawet w jesienne dni dodadzą wam energii!
Szary ma wiele odcieni i daje wiele możliwości. I choć kolor to taki nieprecyzyjny i niewyraźny, wzbudza sympatię zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Dlaczego lubimy ubierać się w szarość? – Ano jest bezpieczna, można ją śmiało łączyć z innymi kolorami, to także rozsądna alternatywa dla czerni czy granatu. Szarość jest idealna w wersji topu, jak również spodu. Szare sukienki czy dodatki także są w cenie: nie dominują, nie przeszkadzają, nie „krzyczą”.

reklama

Szarość nie jeden ma odcień , a w dodatku – jak żaden inny kolor – dobrze prezentuje się w wersji „cieniowanej”. Szary szal, rękawiczki, kurtka czy spodnie „zagrają” w zestawie, ale też w połączeniu z innymi kolorami. Szarość z dodatkiem głębokiej czerwieni, bieli czy błękitu pruskiego jest elegancka i wytworna. Z kolei obok oranżu, fuksji i fioletów nabiera sportowo – casualowego charakteru.

Jak się szarością pobawicie, zależy tylko od was. Tu inspirujące szare stroje i dodatki, prosto ze sklepowych półek!