W 90 DNI DO EKO

Już 15 stycznia rusza akcja, podczas której będzie można wyrobić sobie w 90 dni bardziej ekologiczne nawyki – również te kulinarne. Przeczytajcie u nas na czym polega i dołączcie się do akcji! |Już 15 stycznia rusza akcja, podczas której będzie można wyrobić sobie w 90 dni bardziej ekologiczne nawyki – również te kulinarne. Przeczytajcie u nas na czym polega i dołączcie się do akcji! |Już 15 stycznia rusza akcja, podczas której będzie można wyrobić sobie w 90 dni bardziej ekologiczne nawyki – również te kulinarne. Przeczytajcie u nas na czym polega i dołączcie się do akcji! |Już 15 stycznia rusza akcja, podczas której będzie można wyrobić sobie w 90 dni bardziej ekologiczne nawyki – również te kulinarne. Przeczytajcie u nas na czym polega i dołączcie się do akcji!

reklama

co to jest?

W 90 DNI DO EKO to program, który pokazuje, jak w ciągu 90 dni można poprawić swoje zdrowie i samopoczucie. Uczestnicy Programu dostają codzienne zadania i wskazówki, które pozwalają w łagodny, naturalny sposób przestawić się na eko i wprowadzić zdrowe zasady do swojego życia.

dla kogo?

W 90 DNI DO EKO to program dla wszystkich, którzy chcą: zacząć żyć zdrowiej i naturalniej, porzucić złe nawyki i wyrobić dobre. Program został opracowany tak, aby przy minimalnym zaangażowaniu czasowym uczestników, przynosił maksymalne efekty.

dlaczego 90 dni?

Mamy w sobie ok. 5 litrów krwi. Krwinka czerwona żyje ok. 120 dni, ale już po 90 zauważamy symptomy odnowy krwi i zmiany jej jakości. W miarę jak stare komórki w krwiobiegu są zastępowane komórkami powstałymi z nowego materiału, nasze samopoczucie stopniowo się poprawia. Wystarczy 90 dni, żeby dokonać realnych zmian w sobie!

jak to działa?

Stawiamy na małe kroki! Wcale nie musisz zmieniać wszystkiego, aby osiągnąć swój cel. Codziennie masz do wykonania tylko jedno zadanie, tylko jeden krok. To jest wykonalne! Działamy razem! Nie jesteś sam. Znajdziesz tu ludzi takich jak Ty – osoby, którym nie jest wszystko jedno, które pragną żyć w zgodzie ze swoją naturą. W grupie jest raźniej! Mobilizujemy! Zapraszamy do zdrowej rywalizacji – przeskakiwania kolejnych poprzeczek, zdobywania nowych sprawności. Możesz grać, możesz kibicować. Najlepszych nagradzamy!