Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Wielkanoc bez stresu

fot.123rf
Jeśli masz rodzinę pachworkową:

Nie czuj się winna z powodu dzieci. Jeśli wy, dorośli, macie na uwadze ich dobro i potraficie się w tej sprawie konkretnie dogadać, dzieci na tym nie ucierpią.

Nie rób niczego, na co nie masz ochoty, wyłącznie dla dobra partnera, swojej czy jego rodziny, bo prędzej czy później odpłacisz im się z nawiązką i zabierzesz to, co dałaś zbyt pochopnie. Pamiętaj, że kompromis to ustępstwo, które robisz w pełni świadomie.

Postaraj się, aby w święta znaleźć czas dla siebie; na to, co lubisz, co cię zrelaksuje i pozwoli odpocząć.

Pamiętaj, że wybrałaś partnera, w którego życiu była inna kobieta, inne dziecko. Tego nie da się wymazać. Zamiast robić mu wyrzuty z powodu przeszłości, zadbaj o waszą teraźniejszość.

Czas goi rany. Nawet jeśli te święta nie będą idealne, w końcu uda wam się wypracować formułę rodziny satysfakcjonującą dla wszystkich stron.

Czytaj więcej w artykule Rodziny patchworkowe i Święta


Uwaga konkurs! Przywróć młody wygląd na dłużej – wygraj zabieg preparatem Facetem w klinice Estetica Nova!

Atrakcyjna, młodo wyglądająca twarz to pragnienie większości z nas. Szeroki wybór oferty zabiegów anti-aging sprawia, że coraz więcej kobiet korzysta z możliwości niechirurgicznego poprawienia urody, ...

Konkurs z okazji Dnia Matki: Ministerstwo Dobrego Mydła

Każdego dnia, kiedy otwieramy naszą małą pracownię, myślimy nie tylko o tym, co danego dnia mamy do zrobienia, ale i o produktach, które jeszcze nie ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI