Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

123rf.com
123rf.com
28 stycznia 2015 in Seks by redakcja

Co zniechęca kobietę do mężczyzny?

Większość singli decyduje, czy ma ochotę na kontynuowanie znajomości po 30 minutach od rozpoczęcia spotkania. Jak odnieść sukces na pierwszej randce?

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Pierwsza randka jest jak egzamin. Poznajemy się, wzajemnie oglądamy i oceniamy pod kątem fizycznej atrakcyjności i mentalnego pokrewieństwa. Internetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl zbadało, co najbardziej zniechęca kobiety do kolejnego spotkania.

  • 37% respondentek wskazuje na brak kultury. W  przedbiegach odpadają osoby bez manier, bez obycia i taktu, niemające nic ciekawego do powiedzenia. Kulturalne zachowanie i kindersztuba doskonale świadczą o wartościach wyniesionych z domu oraz o tym, co kandydat sobą reprezentuje. Kulturalni single mają duże szanse na związek, pod warunkiem jednak, że będą zachowywać się naturalnie.
  • 27% pań alergicznie reaguje na erotyczne przechwałki potencjalnego partnera. Zbytnia szczerość może też spowodować, że mężczyzna będzie postrzegany jako zwykły podrywacz niestały w uczuciach. Warto też pamiętać, że dżentelmen nigdy nie opowiada o intymnych szczegółach związku.
  • Prawie 13% kobiet nie jest zainteresowana rozwijaniem znajomością z niechlujnym mężczyzną – brak dbałości o czystość i staranny strój przekłada się na ogół obrazu danej osoby.
  • Aż 10% uczestniczek badania deklaruje swoją niechęć wobec sknerusów. Jeśli inicjatorem spotkania jest mężczyzna, a kobieta nie wyjdzie z wyraźną inicjatywą zapłaty za siebie, lepiej ostentacyjnie nie rozliczać rachunku. Dobre wrażenie zrobi deklaracja „ja stawiam”.

Strefa zakupów


bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
Jolanta Kosowska

Wywiad z Jolantą Kosowską – autorką „W labiryncie obłędu” i „Niepamięci”

Jest lekarzem trzech specjalności i pisarką na co dzień mieszkającą w Dreźnie. Dotychczas opublikowała kilka powieści obyczajowych z medycyną w tle, a jej twórczość zyskuje ...
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI