Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

123rf.com
123rf.com
18 lipca 2012 in Partnerstwo by redakcja

10 rzeczy, które musisz pamiętać podczas pierwszych randek

Dawno nie byłaś na randce, a tu trafia się okazja? Oto kilka wskazówek, które pomogą ci wyjść z romantycznego spotkania obronną ręką.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl
  • Zawsze zachowuj się jak dama. Nie jesteś nastolatką, nie ma sensu się wygłupiać, udawać naiwnej, nieśmiałej czy z innego świata. Bądź sobą i miej klasę.
  • Podczas randki opowiedz o sobie i zachęć do zwierzeń partnera. Nie szukaj na siłę tematów pobocznych, to on cię interesuje a nie ostatnia premiera kinowa.
  • Trzymaj emocje na wodzy. Przynajmniej na początku. Nawet jeśli na widok swojej randki masz motyle w brzuchu, to na razie przyjmuj jego awanse na chłodno. Czas pokaże, czy jest sens inwestować kruche serce w ten związek swoje.
  • Nie bój się poznać jego rodziny. Oni będą oceniać ciebie, ale ty ich również. Dużo się możesz nauczyć o swoim partnerze. Zobacz, czy możesz ich polubić, czy oni polubią ciebie, zwłaszcza, jeśli myślisz o swoim partnerze na poważnie.
  • Rozmawiajcie jak najwięcej; pytaj go o opinię na ważne dla ciebie tematy, o jego pogląd na wspólne decyzje, o jego system wartości (stosunek do kościoła, do małżeństwa, do wychowania dzieci). W tym ostatnim oboje powinniście się zgadzać, żeby w przyszłości nie dochodziło do małych tragedii rodzinnych.
  • Daj sobie czas, pozwól dojrzewać uczuciu. Nie ma co przyspieszać spraw, proponować wspólne mieszkanie po drugiej randce czy planować dzieci po trzeciej. Zobacz, jak się rozwija sytuacja, zobacz, jak postępuje twój partner w różnych sytuacjach, pytaj samą siebie, czy to ci się podoba, czy nie.

Strony: 1 2


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI