Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

shutterstock
shutterstock
30 maja 2014 in Zdrowie by redakcja

20 soczewek kolorowych, które zaskoczą nawet ekstremalne gusta

Nie tylko pogłębiają naturalny kolor oczu, ale mogą go nawet całkowicie zmienić. Najwięksi producenci soczewek kontaktowych wypuścili na rynek także fantazyjne linie produktów, które wywierają wrażenie na każdym. Prezentujemy 20 modeli, dzięki którym możecie wyglądać zupełnie inaczej!

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Soczewki kolorowe umożliwiają korygowanie wad wzroku, są też produkowane bez mocy optycznej (tak zwane soczewki kosmetyczne). Szeroki wybór sprawia, że sięgnąć po nie może praktycznie każdy. Z całą pewnością urozmaicają one życie użytkowników soczewek kontaktowych, mogą być też uzupełnieniem wybranej stylizacji. Efektowne, ale i niecodzienne spojrzenie, można uzyskać za pomocą wybranych soczewek, zaś przebierać można w szerokiej gamie kolorów i wzorów.

Podkreśl lub pogłęb kolor swoich oczu

Dla osób, które chcą podkreślić swój naturalny kolor oczu producenci przygotowali gamę różnorodnych soczewek. Firma Ciba Vision proponuje między innymi takie linie produktów, jak: Focus Softcolors lub FreshLook Color Enhancers. Seria FreshLook dostępna jest w sześciu niezwykłych kolorach: Blue, Green, Hazel, Violet, Sapphire Blue i Misty Gray. Gdy mowa o pogłębieniu koloru oczu – ten sam producent – proponuje soczewki z linii FreshLook ColorBlends, które również zakupić można w sześciu kolorach: Blue, Green, Grey, Chestnut Brown, Honey i Turquoise. Szeroki wybór soczewek kolorowych FreeshLook znajdziesz w sklepie Vision Express we wszystkich wymienionych modelach.

Może wzorki?

Takie soczewki kolorowe zrobią wrażenie na każdym! Firma Maxvue Vision przygotowała między innymi kolekcję Crazy Wild Eyes, na którą składa się 75 wzorów. Wybierać można w takich fantazyjnych kolorach i wzorach, jak: Bat Crusader, Black Screen, Blue Star, Blade, Union Jack, Spider, White Screen czy Yellow Star. Ten sam producent wypuścił na rynek również linię soczewek Crazy Lens UV Glow, które dodają oczom blasku i pozwalają im świecić w dyskotekowych reflektorach. Wybierać można aż w siedmiu niesamowitych barwach!

Soczewki powiększające oczy

Na rynku dostępne są również soczewki kolorowe, które powiększają oczy. Takie świetnie nadają się zarówno na co dzień, jak i na wieczorne wyjście z przyjaciółmi. Produkowane są one między innymi przez firmę Vision, która zaprojektowała kolekcję PartyEye. Mnogość kolorów połączona jest tu z paletą różnorodnych wzorków, dzięki czemu każdy bez problemu może wybrać coś niepowtarzalnego dla siebie. Przykładowymi soczewkami z tej linii są PartyEye Bt Violet czy PartyEye A Aqua.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI