Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

25 czerwca 2014 in Kultura by redakcja

Katalog dzieł wszystkich Fangora

Z inicjatywy Wojciecha Fangora powstaje rozumowany katalog dzieł wszystkich artysty pod redakcją dr Joli Goli i Katarzyny Jankowskiej-Cieślik.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Katalog będzie zawierać szczegółowe informacje na temat każdej pracy – opis, historię wystaw, bibliografię oraz w miarę możliwości miejsce przechowywania.

W pierwszym etapie opracowywane są prace malarskie, rzeźby, projekty architektoniczne i plakaty. Drugi etap obejmie prace na papierze.

Właściciele dzieł Wojciecha Fangora oraz związanych z nim zdjęć i dokumentów proszeni są o kontakt z autorkami. Na życzenie informacje będą traktowane jako poufne, gwarantujemy anonimowość.

Na stronie www.wojciechfangor.org dostępny jest formularz do zgłoszenia dzieła.

Kontakt: catalogue@wojciechfangor.org


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI