Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

www.facebook.com/TitansCreations
www.facebook.com/TitansCreations
14 maja 2015 in Kultura by redakcja

Nowa makieta LEGO Sokoła Millenium z „Gwiezdnych wojen”

Titans Creations, grupa z Singapuru, potrzebowała 2 miesiące i 10 tysięcy klocków LEGO, by stworzyć nowy model legendarnego Sokoła Millenium (Millennium Falcon), statku kosmicznego z „Gwiezdnych wojen".

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

www.facebook.com/TitansCreations

Statek z klocków LEGO ma 110 cm długości, 85 cm szerokości i 24 lampy LED m.in. do oświetlenia korytarza i kokpitu. Jest dużo większy od poprzedniej wersji i trafi do Legolandu w Malezji. „Chcieliśmy odtworzyć najbardziej wiernie wnętrze Sokoła Millenium”, tłumaczą twórcy.

Popularność „Gwiezdnych wojen” jest zjawiskiem globalnym i międzypokoleniowym. Serię 6 pełnometrażowych filmów fantastycznych rozpoczęły w 1974 r. „Gwiezdne wojny: część IV – Nowa nadziej” (obecna nazwa). Kolejne odcinki, z podtytułami: „Imperium kontratakuje” i „Powrót Jedi” zostały pokazane odpowiednio w 1980 r. i 1983 r., tworząc pierwszą trylogię. Na początku lat 90. zapowiedziano kolejną trylogię, chronologicznie wcześniejszą. Prace nad nią skończyły się w premierą „Zemsty Sithów” 19 maja 2005 r.. Wcześniej na ekrany trafiły: „Mroczne widmo” (1999 r.) i „Atak klonów” (2002 r.).

Lucas zadeklarował, że jest to ostateczny koniec serii, ale w 2012 r. wytwórnia została kupiona przez The Walt Disney Company, która zapowiedziała kolejne produkcje. Najbliższy odcinek „Przebudzenie mocy” trafi na ekrany w połowie grudnia 2015 r. i według zapowiedzi producenta nie będzie to ostatnia część.


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI