Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

123rf.com
123rf.com
12 stycznia 2016 in Kultura by redakcja

Świat żegna Davida Bowiego

W niedzielę 10 stycznia 2016 muzyk przegrał wielomiesięczną walkę z nowotworem. Kilka dni wcześniej skończył 69 lat.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

David Bowie był ikoną brytyjskiej muzyki. W ciągu 40 lat kariery sprzedał ponad 140 milionów płyt. Ostatni album, Blackstar, ukazał się 8 stycznia, w dniu urodzin wokalisty. W niedzielny poranek na oficjalnej stronie muzyka ukazała się informacja „David Bowie zmarłdziś w spokoju w otoczeniu rodziny po pełnej odwagi 18-miesięcznej walce…”. Chwilę poźniej na Twitterze jego syna, Duncana Jonesa pojawiło się zdjęcie sprzed lat z ojcem i komentarz: „Bardzo przykro i smutno powiedzieć, że to prawda. Przez jakiś czas będę niedostępny”.

W serwisach społecznościowych pojawiają się kondolencje od gwiazd, polityków i fanów.
Premier Wielkiej Brytanii, David Cameron: „Wzrastałem, słuchając i oglądając tego geniuszu. Był mistrzem odradzania się. To wielka strata”.
Paul McCartney:„ (…) David był wielką gwiazdą i cenię bardzo chwile, które spędziliśmy razem. Jego muzyka odegrała bardzo ważną rolę w historii muzyki brytyjskiej i jestem dumny z tego, że miał tak wielki wpływ na ludzi na całym świecie (…)”.
Madonna: „Jestem taka szczęśliwa, że mogłam cię poznać!!! Seksowna zdziro, tak cię kocham!”.
Rolling Stones: „ 
Jesteśmy zszokowani i głęboko zasmuceni śmiercią naszego drogiego przyjaciela Davida Bowiego. Był człowiekiem zarazem wspaniałym i uprzejmym, i wyjątkowym, oryginalnym artystą”.
Lenny Kravitz:
 „(…) Ten człowiek zmienił moje życie. Mógłbym napisać książkę o tym, co dla mnie znaczył. Nie byłbym tutaj bez jego wpływu na moje życie. To, że go spotkałem i graliśmy razem, to błogosławieństwo Boga na wysokościach”.
Emmanuelle Béart:
 „GOOD BYE MR JONES ”
T.Love:  „Good bye, David… W piątek kupiłem najnowszy album.., a dziś takie info… To dla nas wielka strata…, ogromna… Muniek i T.Love”.


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI