Utwór tygodnia Młodej Polskiej Filharmonii: Możdżer, Danielsson, Fresco – Incognitor

mat.pras

W naszym cyklu „utwór tygodnia”, polecany przez stypendystów MPF, Kasia Denkiewicz wybrała „Incognitor” Możdżera, Danielssona i Fresco z albumu The Time z 2006 r. Dlaczego? Bo „ta muzyka jest dla mnie wyjątkowa, towarzyszy mi od dawna i wciąż do niej wracam. Niepowtarzalny klimat sprawia, że przed oczami przed oczami przepływają mi barwne obrazy, skojarzenia, twarze, miejsca…”

reklama

Kasia Denkiewicz, altowiolistka, obecnie studentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Jest stypendystką Młodej Polskiej Filharmonii od 2011r.

Jako ostatnie osiągnięcia, którymi chciałaby się pochwalić, wymienia: I miejsce na przesłuchaniach CEA i II miejsce na VI Wrocławskim Konkursie Młodych Altowiolistów.

fot.arch. pryw

Muzyczny kwestionariusz MPF

Moja przygoda z muzyką zaczęła się… w zasadzie ciężko powiedzieć kiedy, chyba naturalnie muzyka stawała się częścią codzienności od samego początku.

Kiedy nie gram, to…czasem czuję się nieswojo:). Interesuje mnie masa rzeczy, wciąż znajduję sobie nowe zajęcia! Czytam, fotografuję, gotuję, a ostatnio wybieram się na długie spacery

Młoda Polska Filharmonia towspaniały projekt, który pozwala mi poznawać fantastycznych ludzi, zdobywać doświadczenie i doskonalić swoje umiejętności, a przede wszystkim cieszyć się wspólnym graniem

Moje najbliższe plany? Mam ich bardzo dużo! Jest przecież tyle pięknej muzyki do zagrania. I tyle ciekawych miejsc do zwiedzenia!!!