SENS na Międzynarodowym Dniu Jogi

W niedzielę 19.06.16 świętowaliśmy już po raz drugi Międzynarodowy Dzień Jogi na Polu Mokotowskim w Warszawie. 15.000 osób świętowało pod tegorocznym hasłem Joga dla zdrowia.


W niedzielę 19.06.16 świętowaliśmy już po raz drugi Międzynarodowy Dzień Jogi na Polu Mokotowskim w Warszawie. 15.000 osób świętowało pod tegorocznym hasłem Joga dla zdrowia.
Akcję wspierały Ambasadorki Jogi: Edyta Herbuś, Małgorzata Pieczyńska oraz Natalia Przybysz.

reklama

W Strefie miesięcznika SENS, uczestnicy mogli spotkać się z Redaktor Naczelną magazynu SENS Katarzyną Drogą, skorzystać z porad ekspertów: Anny Kocwy-Karnaś – specjalistki od mindshui, www.mindshui.pl. Dużym powodzeniem cieszyły się warsztaty aktywizujące Anny Kerth – „ Jak odkryć swój potencjał i osiągnąć balans w życiu?” ,www.annakerth.pl

Wielkim zainteresowaniem cieszyła także się strefa dla dzieci z grami edukacyjnymi TREFL , www.trefl.com oraz kolorawnkami wielkoformatowymi Monumi, www.monumi.com

Piękną dekorację zapewniła Poczta Kwiatowa, pocztakwiatowa.pl, a słodkości Krówki z Milanówka krowki.pl.

Ponadto w strefie SENS odbyły się spotkania autorów książek Wydawnictwa Zwierciadło: Katarzyny Błażejewskiej – cyklu „Koktajle dla zdrowia i urody”, Moniki Mrozowskiej – autorki książki „Słodkie i zdrowe”, Mai Popielarskiej – „Maja w ogrodzie” i „12 miesięcy z Mają Popielarską”, Karoliny i Macieja Szaciłło – autorów książek i autorskich warsztatów kulinarnych „Jedz i pracuj nad swoim zdrowiem” i „Detox”.

 

Podczas całodniowego pikniku, zaprezentowane zostały różne style i szkoły jogi, odbyły się zajęcia dla osób w każdym wieku, panele dyskusyjne, spotkania z autorami książek, pokazy tańca indyjskiego i koncert Pauliny i Natalii Przybysz.

Wydarzenie prowadzili aktorka Dominika Łakomska i dziennikarz Michał Niewęgłowski.

Organizatorami wydarzenia byli: Porozumienie Szkół Jogi, Indyjsko-Polska Izba Gospodarcza oraz Fundacja Art Of Living Polska.

Do zobaczenia za rok.

document.write('Advertisement'); document.write('Advertisement');